Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie ma zaszczyt zaprosić na I edycję Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się 19 kwietnia 2024 r. w auli Liceum przy ulicy T. Kościuszki 31 w Jarocinie. Celem konkursu jest promowanie nauki języków obcych. Szczegóły zawarte są w dołączonym Regulaminie.

Ustalenia organizacyjne:

  • rejestracja uczestników – 8:30
  • otwarcie Konkursu – 9:00
  • przewidywane zakończenie – 14:00
  • dla wszystkich uczestników poczęstunek
  • uczestnicy wraz z opiekunami przyjeżdżają na koszt własny
  • osobą odpowiedzialną za organizację i przeprowadzenie konkursu jest pani Aleksandra Jaworska

Byłoby nam bardzo miło i czulibyśmy się zaszczyceni, gdyby Państwa uczniowie zechcieli wziąć udział w naszym przedsięwzięciu. Dołączamy szczegółowy regulamin imprezy, kartę zgłoszeniową oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa