Odnowienie matury rocznika 1971 i 1972

Stowarzyszenie Absolwentów i Wychowanków Państwowego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego
 im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie,
I  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie
Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie
MATURA  1971, 1972

Drogie Koleżanki ! Drodzy Koledzy !
Już w ten PIĄTEK, 29 kwietnia, spotykamy się na naszym Zjeździe dla uczczenia Jubileuszu 50-lecia matury !
Cieszymy się z tak licznego udziału Absolwentów z lat 1971 i 1972 – 11o osób !
Harmonogram wydarzeń będzie następujący:

• od godz. 10.30 będzie otwarta aula szkolna, w której będzie rejestracja Zjazdu, szatnia itd.
  • o godz. 11.000 rozpocznie się msza św. w kościele Chrystusa Króla dla tegorocznych maturzystów i Absolwentów,
  • osoby, które nie uczestniczą we mszy św. mogą zwiedzić szkołę: izbę tradycji i „inne zakamarki szkoły”,
  • o godz. 11.45 po mszy św. wszyscy spotykamy się w auli gdzie Absolwentów powita Dyrektor Liceum – Pan Marek Tyrakowski
  • o godz. 12.00 w sali gimnastycznej rozpocznie się uroczystość rozdania świadectw dla tegorocznych Abiturientów połączona z „odnowieniem matury” dla naszych roczników,
  • ok. godz. 14.00 po zakończeniu uroczystości, przed głównym wejściem do Szkoły, pamiątkowe zdjęcie wspólne dla każdego z roczników (zdjęcia będą dostarczone w tym samym dniu na salę bankietową). Ponowne spotkanie w auli, zwiedzanie szkoły itp.,
  • ok. 15.00 przejście – najlepiej spacerem przez park – w kierunki stadionu na salę bankietową,
  • o godz. 15.30 uroczysty obiad w sali bankietowej nad lodowiskiem Jarocin-Sport, ul. Sportowa 6; na pierwszym piętrze (dostępna winda).
    Prosimy Wszystkich o punktualne przybycie na salę.
    Parking przed pływalnią i lodowiskiem.
  • o godz. 18.00 spotkanie towarzyskie w sali klubowej lodowiska (przy kręgielni) na poziomie -1; muzyka DJ, uroczysta kolacja, bar zjazdowy (nie prowadzi płatnego wyszynku, alkohol we własnym zakresie).
    Praktyczne porady logistyczne:
    Z powodu zaawansowanej rewitalizacji centrum Jarocina na większości ulic wokół Liceum przywrócono ruch dwukierunkowy z jednoczesnym zakazem zatrzymywania się.
    Polecamy parkingi przy marketach KAUFLAND i NETTO (na terenach po JAFO). Opłata 4zł lub 3zł/godz. Dla klientów za darmo do 2 lub 1 godziny.
    Przejazd na ul. Sportową (stadion) ulicami Kościuszki, Aleją Niepodległości, przez ronda, ulicą Św. Ducha. Podobnie dojście ze skrótem przez ładnie odnowiony park lub przez rynek, mimo niedogodności remontu.
    Organizatorzy służą radą i pomocą pod numerami tel. 605 40 81 82, 600 95 65 25
    Przynieście ze sobą dobry nastrój i wspomnienia ! Także pamiątki, zdjęcia itp. Rozmowy na temat chorób i polityki NIEZALECANE !
    Do zobaczenia !