Konkurs Tadeusz Kościuszko w obiektywie

We wrześniu 2024 r. nasza szkoła – Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie – będzie obchodzić 100-lecie nadania imienia Patrona. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić dzieci i młodzież z wielkopolskich szkół kościuszkowskich do udziału w konkursie fotograficznym Tadeusz Kościuszko w obiektywie młodego pokolenia, który honorowym patronatem objął Wielkopolski Kurator Oświaty. Jego celem jest uchwycenie na fotografii, w sposób artystyczny, miejsca związanego z Tadeuszem Kościuszką, znajdującego się na terenie swojej szkoły, miejscowości lub spotkanego w czasie edukacyjnego wyjazdu.
Konkurs rozpoczyna się 4 lutego br., w 278. rocznicę urodzin Tadeusza Kościuszki. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 30 kwietnia 2024. Wyniki rywalizacji zostaną ogłoszone 30 maja. Dla laureatów przygotowaliśmy ciekawe i wartościowe nagrody, które wręczymy na uroczystej gali 20 września br.
Mamy nadzieję, że uczniowie wielkopolskich szkół, którym patronuje Tadeusz Kościuszko, wezmą udział w konkursie, poświęconym naszemu wspólnemu Patronowi. Już dziś cieszymy się na wspólne spotkanie, wymianę doświadczeń i możliwość osobistego poznania uczniów i ich opiekunów, którym przyświecają ideały kościuszkowskie.
W załączeniu dołączamy szczegółowy regulamin konkursu, kartę zgłoszeniową oraz zgody na przetwarzanie i publikację danych osobowych oraz publikację wizerunku osób nagrodzonych.


Regulamin konkursu
Karta zgłoszeniowa
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgoda na publikację wizerunku i danych osobowych osób nagrodzonych