Spotkanie z Karolem Danielakiem – „Sto spotkań na 100-lecie szkoły”

W środę  21.12.2016r. w auli odbyło się kolejne spotkanie z ciekawym absolwentem  w ramach projektu „Sto spotkań na 100-lecie szkoły”.

Naszym gościem był pan Karol Danielak, sportowiec, jedyny piłkarz nożny z terenu Ziemi Jarocińskiej występujący w ekstraklasie,  absolwent szkoły  z 2010 roku.

Po krótkim wstępie uczestnicy mieli możliwość obejrzenia  prezentacji multimedialnej, przygotowanej przez pana Macieja Dolatę, na temat kariery sportowej naszego absolwenta. Drugą część spotkania poprowadziła Julia Ostojska, która przygotowała wiele ciekawych pytań do naszego gościa.

Były też pytania uczniów, indywidualne rozmowy i pamiątkowe zdjęcia.

W spotkaniu wzięli udział dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Niepublicznego Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie.

Organizatorem było Stowarzyszenie Absolwentów i Wychowanków Państwowego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie.

Następne spotkania już wkrótce!