XXI Licealiada – halowa piłka nożna

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 09.12.2019 r.  w ramach XXI  Licealiady odbyły się mistrzostwa szkół  średnich  w halowej piłce nożnej o mistrzostwo powiatu jarocińskiego.  W  turnieju wzięły   udział cztery szkoły. Gospodarz imprezy  LO nr 1  Jarocin oraz ZSPB Tarce, ZSP nr 1 Jarocin, ZSP nr 2 Jarocin.  Grano systemem każdy z każdym 2×10′. W wyniku losowania ustalono kolejność gier.
Zawody sędziował  nauczyciel wychowania fizycznego :Maciej Dolata.
Awans do finału rejonu uzyskała szkoła LO nr 1 Jarocin.
Kolejność gier:
1.    ZSP nr 1 Jarocin – LO nr 1 Jarocin   1:2
2.    ZSP nr 2 Jarocin – ZSPB Tarce         3:1
3.    ZSP nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin  1:3
4.    ZSPB Tarce – LO nr 1 Jarocin           1:4
5.    ZSP nr 1 Jarocin – ZSPB Tarce         0:1
6.    ZSP nr 2 Jarocin – LO nr 1 Jarocin    2:6
Kolejność końcowa:
1.    LO nr 1 Jarocin   – awans do Finału Rejonu
2.    ZSP nr 2 Jarocin
3.    ZSPB Tarce
4.    ZSP nr 1 Jarocin

Drużyna I LO Jarocin wystąpiła w składzie: Smolarek Marcel, Bzodek Antoni, Boruta Kacper, Like Piotr, Bogaczyk Szymon, Gabrysiak Mateusz, Kubot Kacper, Janicki Cezary, Komendziński Szymon, Stachowiak Piotr, Skowroński Mazurycy.
Opiekun : Piotr Garbarek