Współpraca z Wydziałem Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

„Myśli chodzą po głowie” – wizyta w Collegium Maius UAM w Poznaniu

28 listopada 2018r. uczniowie klasy Id i IIb wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym w ramach realizacji projektu Akademia Myślącego Człowieka. Podczas wizyty w Collegium Maius na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu wysłuchali wykładu prof. UAM dra hab. Jarosława Liberka „O pożytkach płynących z nauki i myślenia” oraz wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez dr Karolinę Rutę – Korytowską „Nie bądź głuchy na głuchych”. Mieli też okazję przyjrzeć się prezentacjom studenckich kół naukowych. Wyjazd został zorganizowany dzięki funduszom pozyskanym z projektu unijnego „Podniesienie jakości kształcenia w I liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Jarocinie”.

Zobacz więcej >>>