Walentynkowy turniej halowej piłki nożnej

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W ostatni piątek przed feriami Samorząd Szkolny zorganizował walentynkowy turniej halowej piłki nożnej. W zawodach wzięło udział aż 15 męskich drużyn. Po fazie grupowej rozegrany został ćwierćfinał następnie półfinał, mecz o 3 miejsce oraz finał. W całym turnieju rozegrano 23 pojedynki. Mecz o 3 miejsce między klasą 2c a 2f+3a zakończył się remisem 0:0 i dopiero rzuty karne pozwoliły na zwycięstwo klasie 2f+3a. W finale spotkała się klasa 4a+e z 3e. Należy dodać, że klasa 3e ze względu na dużą ilość chętnych zawodników wystawiła aż dwie drużyny. Finał zakończył się wynikiem 2:1 i to klasa 4a+e musiała uznać wyższość pierwszej drużyny klasy 3e. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki upominek a dla trzech najlepszych zespołów czekały statuetki. Dziękujemy uczniom za pomoc w organizacji i sędziowaniu. Już niedługo zapraszamy na relacje turnieju z okazji dnia kobiet.