Turniej halowej piłki nożnej na 100-lecie szkoły

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W piątek 12 października w ramach obchodów roku jubileuszowego 100 – lecia szkoły odbył się turniej halowej piłki nożnej klas  licealnych. W turnieju wzięło udział  9 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. W grupach zespoły grały systemem każdy z każdym (czas gry 12 minut). Do rundy finałowej awansowali zwycięzcy grup, którzy również rozgrywali między sobą mecze każdy z każdym.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor I LO w Jarocinie Marek Tyrakowski. Po rozegraniu rundy finałowej odbyło się podsumowanie wyników oraz wręczenie pamiątkowych statuetek, pucharu, nagród oraz dyplomów dla najlepszych zespołów. Wręczenia dokonali dyrektor Marek Tyrakowski oraz wiceyrektor Dorota Andrzejewska. Turniej wygrała drużyna z klasy III C. Drugie miejsce zajęli piłkarze z klasy I F, a trzecie – zespół 1 z klasy III E

Puchar, statuetki oraz nagrody ufundował nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Kosiński. Zawody zorganizował oraz przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Maciej Dolata.

Podział na grupy oraz wyniki eliminacji:

Grupa „A”

1. Klasa III E zespół 1 2 mecze 6 pkt. bramki 9:0
  2. Klasa I E 2 mecze 3 pkt. bramki 3:9
  3. Klasa II C 2 mecze 0 pkt. bramki 2:5

Wyniki:

Klasa III E zespół I – Klasa IE   7:0  ( Nowak W. 2, Hetmańczyk 3, Klauza 2)

Klasa III E zespół I – Klasa II C 2:0 ( Klauza, Nowak W.)

Klasa II C – Klasa I E                  2:3 ( Komendziński 2 – Makowiecki 2, Stachowiak)

Grupa „B”

1. Klasa III C                   2 mecze 3 pkt. bramki 4:4
  2. Klasa II ABDE 2 mecze 3 pkt. bramki 3:3
  3. Klasa I C 2 mecze 3 pkt.  bramki 2:2

Wyniki:

Klasa III C – Klasa I C            2:1 ( Kidoń, Jazgar – sam.)

Klasa II ABDE – Klasa I C      0:1 ( Skowroński)

Klasa III C – Klasa II ABDE    2:3 ( Kidoń, Jazgar – Sienkiewicz 2, Radziejewski)

Grupa „ C”

1. Klasa I F 2 mecze 6 pkt. bramki 6:3
  2. Klasa II E 2 mecze 1 pkt. bramki 3:4
  3. Klasa III E zespół 2 2 mecze 1 pkt. bramki 2:4

Wyniki:

Klasa III E zespół 2 – Klasa I F    1:3 (Szkudlarek, – Skowroński M. 2, Bzodek)

Klasa III E zespół 2  – Klasa II E  1:1 ( Jaworski – Szymczak)

Klasa II E – Klasa I F                     2:3 ( Kubot 2 – sam. 2, Skowroński M.)

Grupa finałowa:

1. Klasa III C               2 mecze 6 pkt. bramki 3:1
  2. Klasa I F               2 mecze 3 pkt. bramki 4:2
  3. Klasa III E zespół 1 2 mecze bramki 2:6

Wyniki:

Klasa III E zespół 1 – Klasa III C   1:2 ( Hetmańczyk, – Kidoń, Jazgar)

Klasa III C – Klasa I F                     1:0 ( Kidoń)

Klasa III E zespół 1 – Klasa I f      1:4 ( Hetmańczyk, – Skowroński M. , Gaszak 3)