Superhero daily vlog

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Kim jest dla Ciebie superbohater? Kto przychodzi Ci do głowy? Czy zawsze jest to postać z książki albo ulubionego serialu? A może jest to ktoś, kogo mijasz codziennie na korytarzu w szkole, ktoś, o kim niewielu z nas wie? Pod takim hasłem zakończyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Językowo – Artystycznego dla szkół średnich „Superhero daily vlog”, zorganizowanego przez nauczycieli języka angielskiego – panią Ewelinę Masztalerz i pana Szymona Szymczaka. Jury postanowiło wyróżnić film autorstwa uczennic Społecznego Liceum Ogólnokształcącego – Martyny Łuczak i Kai Skrzypczak. Opiekę merytoryczną nad pracą dziewcząt sprawowała pani Jagoda Walczak. Licealistkom serdecznie gratulujemy pomysłowości oraz wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i jednocześnie pragniemy zaprosić do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok. Za zgodą autorów zamieszczamy wyróżniony film i zapraszamy do jego obejrzenia.