Piłka ręczna dziewcząt

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dzień po Finale Rejonu Poznań – Teren Wschód w Piłce Ręcznej chłopców odbył się również finał dziewcząt. Oprócz gospodyń w zawodach wzięły udział drużyny: ZSP nr 1 w Jarocinie, III LO w Gnieźnie oraz II LO w Gnieźnie. Zawody rozegrano zgodnie z regulaminem SZS Wielkopolska. Grano 2 x 10 minut. Puchary i dyplomy ufundowane zostały przez Radę Rodziców LO nr 1 w Jarocinie. Zawody sędziowali panowie reprezentujący Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej w Poznaniu: Dawid Borucki, Jakub Wasiak. Opiekę medyczną sprawowała pielęgniarka szkolna Pani Mariola Królak. Turniej przebiegał w sportowej atmosferze. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej.

Relacja fotograficzna dzięki uczniom: Franciszek Kaczmarek, Bartosz Kostuj i Adam Michalak
@ LO nr 1, Jarocin 2022