Olimpiada teologiczna – II etap konkursu

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Czterech uczniów naszego liceum wygrywając szkolne eliminacje Olimpiady Teologii Katolickiej zakwalifikowało się do następnego etapu konkursu. Etap diecezjalny (rejonowy) odbył się w środę 7 marca w Kaliszu. Pierwsza część miała miejsce w Bazylice św. Józefa,
a druga polegająca na napisaniu testu w auli Liceum Ogólnokształcącego im. A. Asnyka.
W drugim etapie wzięły udział 52 osoby z rejonu diecezji kaliskiej. Nasi uczniowie zajęli kolejno miejsca:

Łukasz Bielerzewski 3c – 5 miejsce
Patryk Rutkowski  3d – 13 miejsce
Jan Szymkowiak 3c – 15 miejsce

Spośród wszystkich uczestników wyszczególniono tylko piętnastu najlepszych, pozostali otrzymali upominki, które uczestnikom etapu diecezjalnego wręczył Biskup Kaliski Edward Janiak. Naszym uczniom składamy gratulacje, że znaleźli się w najlepszej piętnastce drugiego etapu OTK 2018. Opiekunem uczniów był ks. Michał Korach.

Zdjęcia dzięki uprzejmości: radiorodzina.kalisz.pl