Moja kariera – Martyna Adamczak

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W piątek 12.04.2024 roku w auli szkoły odbyło się kolejne spotkanie w ramach nowego projektu pt. „Moja kariera” skierowanego do naszych uczniów, realizowanego z okazji przypadającej w tym roku 105. rocznicy powstania szkoły.
Projekt ma na celu prezentowanie ciekawych kierunków studiów oraz sposobów i pomysłów na rozwój kariery zawodowej naszych młodych absolwentów.
Naszym gościem była pani Martyna Adamczak, absolwentka klasy o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym z 2012 roku.
Martyna obecnie mieszka w Dubaju. Jest stewardessą w najdroższych liniach lotniczych świata Emirates Airline, mających swoją siedzibę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W spotkaniu uczestniczyli głównie uczniowie klas matematyczno-geograficznych oraz lingwistycznych.
Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i życzymy tylu lądowań, co startów oraz wielu sukcesów!!!