Mistrzostwa w unihokeju – XX Licealiada

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W środę 31 października odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa powiatu jarocińskiego szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach XX Licealiady.
Rywalizowali ze sobą uczniowi trzech szkół powiatu jarocińskiego: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 oraz gospodarz zawodów I Liceum Ogólnokształcące. W turnieju wzięły udział 3 zespoły w kategorii dziewcząt i 3 zespoły w kategorii chłopców.  Zawody rozegrano systemem ”każdy z każdym”. Drużyny otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego i dyplomy.
Zwycięzcami mistrzostw powiatu i tym samym prawo reprezentowania naszego powiatu wywalczyły dziewczyny I LO oraz chłopcy z ZSP nr 2. Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach na wyższym szczeblu.