Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W czwartek 9 listopada odbyły się w naszej szkole mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział po 3 zespoły w każdej kategorii. Zawody rozegrano systemem ”każdy z każdym”, czas gry u dziewcząt 2 x 15 min. u chłopców 2 x 20 min. Zawody sędziowali Panowie Dawid Borucki oraz Jakub Wasiak reprezentujący Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej. Drużyny reprezentujące naszą szkołę walczyły dzielnie do końca zajmując 1 miejsce wśród dziewcząt i 2 miejsce wśród chłopców. Dziewczęta wygrywając zawody zapewniły sobie awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym. Gratulujemy! Relacja fotograficzna autorstwa Moniki Wiecznej: https://drive.google.com/drive/folders/1wKAhTVmlVcqTZQ-OhkvkedOpTc43URyS?usp=sharing

Tabela końcowa dziewcząt:

1. LO nr 1 Jarocin
2. ZSP nr 1 Jarocin
3. ZSP nr 2 Jarocin

ZSP nr 1 Jarocin – LO nr 1 Jarocin 5:7
LO nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 16:4
ZSP nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 11:4

Tabela końcowa chłopców:

1. ZSP nr 1 Jarocin
2. LO nr 1 Jarocin
3. ZSP nr 2 Jarocin

ZSP nr 1 Jarocin – LO nr 1 Jarocin 17:11
LO nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 11:11 dog. 16:11
ZSP nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 17:6