Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

4 kwietnia w Żerkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców z Powiatu Jarocińskiego. Naszą szkołę reprezentowało 5 dziewcząt i 6 chłopców. W kategorii dziewcząt całe podium oraz czwarte miejsce należało do uczennic naszego liceum. I miejsce zajęła Marta S., II Aleksandra Sz., III miejsce Maja R. oraz 4 miejsce Dominka K. Nasze dziewczyny tym samym wygrały klasyfikacje punktową szkół ponadpodstawowych i 20 kwietnia, będą reprezentowały nasz powiat na Mistrzostwach województwa wielkopolskiego. Chłopcy w składzie: Kacper Gowgiel, Leon Knypiński, Kacper Kubiak, Wiktor Mąka, Eryk Mikołajczak, Tomasz Pilarczyk zajęli w klasyfikacji punktowej szkół ponadpodstawowych II miejsce.
Dziękujemy wszystkim startującym za godne reprezentowanie szkoły oraz powodzenia w dalszej rywalizacji.