Mistrzostwa powiatu jarocińskiego w halowej piłce nożnej

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 07.11.2017 r.  w ramach XIX  Licealiady odbyły się mistrzostwa szkół  średnich  w halowej piłce nożnej o mistrzostwo powiatu jarocińskiego.  W  turnieju wzięły   udział cztery szkoły. Gospodarz imprezy I LO Jarocin oraz ZSPB Tarce, ZSP nr 1 Jarocin, ZSP nr 2 Jarocin.  Grano systemem każdy z każdym 2×10′. W wyniku losowania ustalono kolejność gier.
Zawody sędziowali nauczyciele: Marcin Zwierzyński, Maciej Dolata.
Awans do finału rejonu uzyskała szkoła I LO Jarocin.

Drużyna I LO Jarocin wystąpiła w składzie: Szymon Grodzki, Dawid Idzikowski, Łukasz Bastrzyk, Szymon Skrzypczak, Mikołaj Dzierla, Jakub Klauza, Wojciech Nowak, Kacper Hetmańczyk,  Wojciech Kidoń, Ciesielski Jakub.
Opiekun zespołu : Tomasz Kosiński.

image2

 

IMG_1271