Kiermasz świąteczny

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

5 grudnia po raz kolejny odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Uczniowie naszego liceum przygotowali piękne ozdoby świąteczne a podczas kiermaszu można było zjeść wiele świątecznych potraw i wziąć udział w grach i zabawach. W tym roku udało się zebrać rekordową kwotę 5548,40 złotych i 20 centów. Jak co roku cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wybrane cele charytatywne. Dużym powodzeniem cieszyły się licytacje voucherów podarowanych przez nauczycieli, dzięki którym klasa w wybrany dzień może nie pisać kartkówki. Dziękujemy za zaangażowanie całej społeczności szkolnej, bo dzięki Waszym wielkim sercom możemy wspomóc tych najbardziej potrzebujących. Więcej zdjęć autorstwa Moniki Wiecznej pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1wQNTTkuIrvpkj_umbTWdNpHfsL5aDeME?fbclid=IwAR2zImEp9C_vNxM7823p5szLliudKFgtD-I9uGlpYGUnAuDDMKcl-5qftDg