Dzień Kobiet na sportowo

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 7.03.2022r. odbył się halowy turniej w piłkę nożną z okazji dnia kobiet. W zabawie wzięło udział 12 klas, które reprezentowała płeć piękna. Drużyny rywalizowały w 4 grupach w których rozegrano mecz każdy z każdym. Z grup wyłoniono zwyciężczynie, które brały udział w półfinałach. Mecz o 3 miejsce rozegrał się między klasą 2c a 3eg i to klasa maturalna wywalczyła miejsce na podium. W finale spotkały się uczennice klas 2b oraz 3dg. Młodsze koleżanki musiały jednak oddać zwycięstwo starszym. Uczennice 3dg odebrały okazały puchar dla najlepszej klasy. Poza zwycięzcami nagrodzono również najlepszą zawodniczkę turnieju Nicole Antkowiak z klasy 2b (7 strzelonych bramek) oraz bramkarkę turnieju Julie Marecką z klasy 3dg. Wszyscy uczestnicy turnieju oraz osoby zaangażowane w pomoc otrzymały słodkie upominki. Dziękujemy za ufundowanie nagród Radzie Rodziców oraz zawodniczkom za sportową postawę.

Poniżej foto-relacja dzięki uprzejmości Krzysztofa Woźniaka oraz Franciszka Kaczmarka.