Drzwi Otwarte 2023

W piątek 31 marca odbyły się w naszym liceum „Drzwi Otwarte”.  Proponowana przez nas oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem kandydatów, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Przyszli uczniowie mogli porozmawiać z nauczycielami, starszymi kolegami i dyrekcją. Obejrzeli praktyczne zajęcia w salach lekcyjnych proponowanych profili oraz pracownie, w których odbywają się lekcje języków obcych. Zajrzeli do biblioteki szkolnej i gabinetu pedagoga. W auli szkolnej obejrzeli przygotowane przez kółko teatralne fragmenty literatury polskiej na wesoło, a na sali gimnastycznej oklaskiwali koncert chóru szkolnego.

Od 16 maja uruchomiony zostanie wniosek elektroniczny na rok szkolny 2023/2024 na stronie naszej szkoły. Dołącz do nas! Zapraszamy!