Akcje pomocy humanitarnej Szkolnego Koła Wolontariatu

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Drodzy Uczniowie! Kochani Nauczyciele! Cieszymy się, że odpowiadacie chętnie na nasze apele i w miarę możliwości dajecie nam wsparcie. Dzięki temu w naszej pracy widzimy sens, ale także czujemy radość z faktu, że są ludzie, którzy chcą pomagać.

Koniec roku zbliża się coraz większymi krokami, tymczasem zaangażowanie wolontariuszek w pracę w Szkolnym Kole Wolontariatu przybiera na sile. Miło nam poinformować, że udało się zrealizować kilka zadań w mijającym właśnie tygodniu.

Dzięki pracy Marii M., Anielki W., Julii W., Martyny C. oraz Oliwii G., na niektórych twarzach na pewno pojawi się uśmiech, delikatnie dostrzegalny pomimo maseczek na twarzy. Na załączonych zdjęciach możecie zobaczyć, jak dziewczyny segregują nakrętki, pakują dary dla akcji pomocy humanitarnej „Opatrunek na ratunek”, przygotowują artykuły chemiczne oraz spożywcze dla Fundacji Daj Herbatę oraz dwoją się i troją, aby z sercem napisać listy do potrzebujących i poprawnie zaadresować paczki.