Święto Edukacji Narodowej

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W piątek 12.10.2018r. w auli szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Wzięli w niej udział byli dyrektorzy, nauczyciele oraz nauczyciele emerytowani, pracownicy administracji oraz delegacje uczniów ze wszystkich klas. Uroczystość rozpoczęła krótka część artystyczna przygotowana przez kółko teatralne i chór szkolny. Później odbyła się część oficjalna. Dyrektor Marek Tyrakowski złożył wszystkim nauczycielom życzenia zdrowia, pomyślności, pogody ducha oraz dociekliwych uczniów, z którymi będą szukać ciekawych i niebanalnych rozwiązań. W swoim przemówieniu dużo miejsca poświęcił konieczności rozwijania kreatywności stanowiącej klucz do sukcesu w życiu zawodowym. Marek Tyrakowski wręczył  nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi nagrody dyrektora za osiągnięcia w pracy zawodowej. Złożył też gratulacje pani dr Beacie Udzik, która uzyskała tytuł honorowy Profesora Oświaty oraz panu Maciejowi Dolacie, który otrzymał nagrodę Starosty Jarocińskiego.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!