„Sto spotkań na 100-lecie szkoły” – Spotkanie z Konradem Chmielewskim

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W czwartek 03.11.2016r. w auli odbyło się kolejne spotkanie z ciekawym absolwentem  w ramach projektu „Sto spotkań na 100-lecie szkoły”.

Naszym gościem był pan Konrad Chmielewski, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, absolwent szkoły  z 1993 roku.

W spotkaniu wzięli udział dyrekcja szkoły, nauczyciele, emerytowani nauczyciele uczący naszego gościa na czele z Panią dyrektor Bronisławą Włodarczyk oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Niepublicznego Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki.

Pan Konrad Chmielewski wspominał czasy szkolne, swoich profesorów i kolegów z ławy szkolnej, opowiadał o chórze szkolnym, w którym śpiewał w czasie pobytu w Liceum. Mówił  o swojej dalszej edukacji oraz pracy w Policji. Odpowiadał też na pytania uczniów.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Absolwentów i Wychowanków Państwowego Gimnazjum i Liceum ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie.

Następne spotkania już wkrótce!