Mistrzostwa szkoły w badmintonie

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W dniu 25.10.2021 r. w sali gimnastycznej szkoły odbyły się indywidualne mistrzostwa szkoły w badmintonie. Zawody zostały rozegrane w kategorii dziewcząt oraz chłopców. W zawodach wzięło udział 9 dziewcząt oraz 16 chłopców. Zgodnie z przyjętymi zasadami pojedynki były rozgrywane do dwóch wygranych setów do 15 punktów, systemem rosyjskim czyli do dwóch przegranych pojedynków. Po trzech blisko godzinach rywalizacji sportowej wyłonieni zostali zwycięzcy. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Deichsler Klaudia, drugie miejsce zajęła Kurzawa Marta, a miejsce trzecie Buchwald Natalia . W kategorii chłopców zwycięzcą został Krajewski Dominik , drugie miejsce zajął Świechowicz Piotr, a trzecie miejsce Andrzejczak Jeremi. Zwycięzcy będą reprezentowali szkołę na mistrzostwach powiatu jarocińskiego w drużynowym badmintonie.

Zwycięzcy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Jarocinie.