Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 7 października 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt, jak i chłopców. Sztafety liczyły po 6 osób, a każdy zawodnik pokonał dystans 50 m stylem dowolnym. Sztafeta chłopców zajęła 2 miejsce uzyskując awans do finału wojewódzkiego, drużyna dziewcząt 3 miejsce minimalnie przegrywając walkę o 2 miejsce.
W środę 17 listopada 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu Drużynowym na Termach Maltańskich w Poznaniu. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę i popłynęli na miarę swoich możliwości. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom wyników oraz życzymy dalszych sportowych sukcesów.
Drużyna dziewcząt:
Frąckowiak Małgorzata
Józwiak Julia
Kmieć Milena
Krakowiak Gabriela
Piosik Natasza
Sobańska Marcelina
Szymankiewicz Dominika
Wesołek Klaudia

Drużyna chłopców:
Biernacki Igor
Duczmal Oskar
Kmieć Tymoteusz
Roguszczak Mikołaj
Sierkowski Michał
Wróbel Szymon
Jankowski Eryk