LII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Martyna w olimpiadzie

Martyna Zielińska, która uczęszcza w naszym liceum do klasy trzeciej humanistycznej (po szkole podstawowej), bierze udział w  LII edycji Olimpiada Literatury i Języka Polskiego w roku szkolnym 2021/2022. Uczennica pomyślnie przeszła jej etap szkolny w grudniu 2021 r., a przygotowana przez nią praca pisemna na temat „Jak literatura przekształca doświadczenia biograficzne? Rozważ różne warianty takich przetworzeń, odwołując się do utworów literackich XIX, XX, XXI wieku” została przesłana do Komisji Okręgowej w Poznaniu.

Z przyjemnością ogłaszamy, że Martyna zakwalifikowała się do etapu okręgowego tej olimpiady.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach olimpiady polonistycznej!