Kolorowa Olimpiada – Po słonecznej stronie życia

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Kolejne spotkanie z dziećmi z niepełnosprawnością za nami. W miniony czwartek gościliśmy na terenie naszego liceum 5 drużyn reprezentujących szkoły specjalne z terenu województwa wielkopolskiego. W tym roku dominującym kolorem był żółty, kojarzący się z ciepłem słoneczka i dobrem. Jak zwykle była rywalizacja i duch walki pomiędzy uczestnikami Kolorowej Olimpiady, ale było także wesoło i zaskakująco. Wolontariusze i ludzie dobrej woli związani z naszą szkołą przygotowali upominki dla dzieci w postaci artykułów plastycznych. A ponieważ darów było bardzo dużo, postanowiliśmy część z nich przeznaczyć do Domu Dziecka w Górze oraz do Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie.
Serdecznie dziękujemy Wolontariuszom za pomoc, a uczestnikom i organizatorom Olimpiady za udział w tak fantastycznej imprezie sportowej.