Finał Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 22.11.2023 rozegrany został Finał Rejonu Poznań – Teren Wschód w Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody zostały rozegrane w Gnieźnie w hali GOSiR. Gospodarzem zawodów był Zespół Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie. W turnieju zagrały jeszcze ZSP nr 1 w Jarocinie oraz ZSPU W Gnieźnie.
Zawody rozegrano zgodnie z regulaminem SZS Wielkopolska. Grano 2 x 12 minut. Po zakończeniu rozgrywek dokonano ich uroczystego podsumowania. Puchary i dyplomy ufundowane zostały przez Satrostwo Powiatowe w Gnieźnie, uczestnikom wręczył organizator.

Uczestnicy:
ZSP NR 1 JAROCIN
LO NR 1 JAROCIN
ZSE GNIEZNO
ZSPU GNIEZNO

Kolejność meczy:
LO NR 1 JAROCIN – ZSPU GNIEZNO 5:13
ZSP NR 1 JAROCIN – ZSE GNIEZNO 7:12
LO NR 1 JAROCIN – ZSP NR 1 JAROCIN 15:15 karne 3:2
ZSPU GNIEZNO – ZSE GNIEZNO 13:16
LO NR 1 JAROCIN – ZSE GNIEZNO 9:11
ZSP NR 1 JAROCIN – ZSPU GNIEZNO 9:15

Kolejność końcowa:
ZSE GNIEZNO 9 pkt. – awans do półfinału wojewódzkiego
ZSPU GNIEZNO 6 pkt.
LO NR 1 JAROCIN 2 pkt.
ZSP NR 1 JAROCIN 1 pkt..

Bramki LO nr 1 Jarocin: Andrzejczak Mateusz 14, Mąka 5, Sierkowski 2, Olszewski 2, Andrzejczak Jaremi 2, Klarzyński 1, Dembiński 1 , Duczmal 1, Ziajka 1