Zapowiedź wydarzenia – Światowy Dzień Roweru

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Zapowiedź wydarzenia
W poniedziałek 19 grudnia 2022r. o godz.12.00.w jarocińskim liceum odbędzie się niezwykła uroczystość wręczenia nagród Światowego Dnia Roweru przyznanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych za 2022 rok.
Naszymi gośćmi będą Julie Erch Petersen i Andreas Markussen, dwoje Duńczyków, którzy objechali cały świat na rowerach.
Ich podróż trwała 248 dni. Przejechali 20 711 kilometrów. Odwiedzili 20 krajów i 12 stanów USA.
To dla nas wielki zaszczyt i przyjemność gościć tak ciekawych ludzi w naszej szkole. Mamy nadzieję, że spotkanie z Julie i Andreasem będzie inspiracją dla wielu uczniów, aby aktywnie spędzać czas wolny na pięknych ścieżkach rowerowych Jarocina i Powiatu Jarocińskiego.

Press release,
On Monday, December 19, at 12 noon, the Kościuszko High School in Jarocin will host an extraordinary ceremony of awarding the World Bicycle Day awards, granted by the United Nations.
Our guests will be Julie Erch Petersen and Andreas Markussen, two Danes , who have travelled around the world on bicycles. Their journey lasted 248 days. They travelled 20,711 kilometers and visited 20 countries and 12 US states.
It is a great honour and pleasure for us to host such interesting people in our school. We hope that the meeting with Julie and Andreas will be an inspiration for many students to actively spend their free time on the beautiful bicycle paths in Jarocin and around its district.