Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dziś zakończył się rok szkolny 2019/2020.
Ostatnie miesiące były pełne wyzwań dla każdego z nas, gdyż w wielu dziedzinach życia, w szybkim tempie, nastąpiły ogromne zmiany.
Nie ominęły one także oświaty, przed którą postawiono nowe wyzwanie – całkowite przeniesienie nauczania i zarządzania pracą szkoły do przestrzeni wirtualnej. W ciągu kilkunastu dni uczniowie i nauczyciele musieli dostosować się do nowych oczekiwań i potrzeb. Tempo zmian było zawrotne.
Ten dziwny rok w równie niecodzienny sposób został dziś podsumowany. Uczniowie w małych zespołach, w odstępach czasowych, odbierali świadectwa. Nie było akademii, nie śpiewał chór, nie było gratulacji i przemówień.
Wszystkim, życzymy udanych wakacji i powrotu do szkoły, którą dobrze znamy i pamiętamy.

© Fotografie Szymon Gruchalski, LO nr 1