Zakończenie roku klas III AD 2021

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W piątek 30.04.2021 r. miała miejsce niecodzienna uroczystość. W szkole wreszcie pojawiła się młodzież! Absolwenci rocznika 2021 odebrali z rąk swoich wychowawców upragnione świadectwa ukończenia szkoły. Były też nagrody za najlepsze wyniki w nauce, pracę społeczną i sport. Nikomu nie przeszkadzały maseczki i konieczność zachowania dystansu. Wszyscy długo na to czekali!
Każdy absolwent otrzymał „Pakiet Absolwenta 2021”, który zawierał koniczynkę, maseczkę z logo szkoły, karnet do kina oraz pamiątkową pocztówkę ze 100-lecia szkoły. Fundatorem nagród była Rada Rodziców.

Dyrektor szkoły wręczył też nagrody specjalne…
Nagrodę za najlepsze wyniki w nauce i tytuł Prymusa Szkoły otrzymali: Martyna Markiewicz i Jakub Kostuj, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,61.
Nagrodę za stuprocentową frekwencję na lekcjach podczas trwającej trzy lata nauki w Liceum odebrała Daria Szybiak. Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły rocznika 2021 przypadł Marcelemu Skowrońskiemu, który reprezentował szkołę na arenach sportowych przez trzy lata, osiągając w wielu dyscyplinach świetne wyniki.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze!

fot. Szymon Gruchalski Cycling