Wręczenie świadectw inne niż zwykle

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W piątek 22.05.2020r. miała miejsce niecodzienna uroczystość. W szkole znowu pojawiła się młodzież! Absolwenci rocznika 2020 odebrali z rąk swoich wychowawców upragnione świadectwa ukończenia szkoły. Nikomu nie przeszkadzały maski, rękawiczki i konieczność zachowania dystansu. Wszyscy długo na to czekali.

Dyrektor szkoły wręczył też dwie nagrody specjalne. Nagrodę za najlepsze wyniki w nauce i tytuł Prymusa Szkoły otrzymał Mariusz Hybiak, który ukończył szkołę ze średnią 5,78. Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły rocznika 2020 przypadł Mateuszowi Gabryszakowi, który przez trzy lata reprezentował szkołę niemal we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze!

(c) Fot. Szymon Gruchalski, LO Jarocin