3a - gim | 3b - gim | 3c - gim | 3d - gim | 3e - gim | |
3a | 3b | 3c | 3d | 3e | 3f |
2a | 2b | 2c | 2d | 2e | |
1a | 1b | 1c | 1d | 1e |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
niem. 3ad gim. - 2 Andrzejewska_D A9 franc. - 3acde - gim. - 2 Steinmetz_A D25 ros 3 acde - gim - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. hiszp 1 - 3acde - 2 gim Poniedziałek E. A5 hiszp 2 - 3acde - 2 gim Kulisz A. A8 |
matematyka A. Kniat C22 |
matematyka A. Kniat A5 |
religia Ks. Kapała P. B11-aula ks. B11-aula |
łacina - 3 ad - 2gim Twardowska I. D27 ppm. - 3ad - 2gim Szyba_W B11-aula |
2. 8.55 |
matematyka A. Kniat A8 |
matematyka A. Kniat C22 |
biologia Adamkiewicz_P A4 |
l-wych Steinmetz_A D27 |
łacina - 3 ad - 2gim Twardowska I. D27 ppm. - 3ad - 2gim Szyba_W B11-aula |
3. 9.50 |
chemia Peplińska_E A7 |
biol1 Adamkiewicz_P A6 chem2 Peplińska_E A7 |
polski Florczyk_I B13 |
ang1 Szymczak Sz. paw1 ang2 Boguszewski C. paw4 |
chemia Peplińska_E A7 |
4. 10.50 |
ang1 Szymczak Sz. A8 ang2 Boguszewski C. A9 |
chem1 Peplińska_E A7 biol2 Adamkiewicz_P A6 |
chemia Peplińska_E A7 |
wf - dzw - 3 ae gim - 3 Adamska A. SG1 wf - chł - 3 ae gim - 3 Dolata_M SG2 wf-dz Szarańska A. SG3 |
polski Florczyk_I C24 |
5. 11.45 |
polski Florczyk_I A8 |
wf - chł - 3 ae gim - 3 Dolata_M SG3 wf - dzw - 3 ae gim - 3 Adamska A. SG4 wf-dz Szarańska A. SG5 |
ang2 Boguszewski C. paw3 ang1 Szymczak Sz. paw4 |
wf - dzw - 3 ae gim - 3 Adamska A. SG1 wf - chł - 3 ae gim - 3 Dolata_M SG2 wf-dz Szarańska A. SG3 |
polski Florczyk_I C24 |
6. 12.40 |
historia i społ. Podkówka J. A8 |
polski Florczyk_I B13 |
ang1 Szymczak Sz. paw4 ang2 Boguszewski C. paw3 |
hiszp 2 - 3acde - 2 gim Kulisz A. C21 hiszp 1 - 3acde - 2 gim Poniedziałek E. C20 niem. 3ad gim. - 2 Andrzejewska_D A10 ros 3 acde - gim - 2 Ryfa G. C19 franc. - 3acde - gim. - 2 Steinmetz_A D27 |
biologia Adamkiewicz_P A4 |
7. 13.35 |
matematyka dod. A. Kniat A5 |
historia i społ. Podkówka J. B13 |
religia Ks. Kapała P. A8 ks. A8 |
ang1 Szymczak Sz. A9 ang2 Boguszewski C. A10 |
|
8. 14.30 |
|||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
matematyka Udzik_M C21 |
matematyka Udzik_M C21 |
religia Ks. Kapała P. paw2 ks. paw2 |
polski Florczyk_I SG6 |
ros - 3b gim - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. franc 3b - gim Steinmetz_A D25 etf - 3b gim Florczyk_I A9 |
2. 8.55 |
niem1 Kubiak_M D25 hiszp. 1 Poniedziałek E. D27 |
matematyka Udzik_M C21 |
ang2 Szymczak Sz. paw2 ang1 FrąckowiakE. paw5 |
niem1 Kubiak_M Gab. 1 met. hiszp. 1 Poniedziałek E. A9 |
ros - 3b gim - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. franc 3b - gim Steinmetz_A D25 etf - 3b gim Florczyk_I A9 |
3. 9.50 |
biol - 3 bd - gim - 3 Adamkiewicz_P A4 geografia 1 Woźniak R. C19 |
polski Florczyk_I C19 |
wf - chł - 3bd gim - 3 Dolata_M SG1 wf-dz Wyduba A. SG3 |
biol - 3 bd - gim - 3 Adamkiewicz_P A6 geografia 1 Woźniak R. C19 |
matematyka Udzik_M C21 |
4. 10.50 |
biol - 3 bd - gim - 3 Adamkiewicz_P A4 geografia 1 Woźniak R. C19 |
polski Florczyk_I C19 |
niem1 Kubiak_M paw3 hiszp. 1 Poniedziałek E. paw4 |
ang2 Szymczak Sz. paw3 ang1 FrąckowiakE. paw4 |
niem1 Kubiak_M D25 hiszp. 1 Poniedziałek E. D27 |
5. 11.45 |
ang2 Szymczak Sz. D27 ang1 FrąckowiakE. A9 |
l-wych Florczyk_I paw2 |
historia i społ. Pietras J. C23 |
historia i społ. Pietras J. C22 |
niem1 Kubiak_M D25 hiszp. 1 Poniedziałek E. D27 |
6. 12.40 |
polski Florczyk_I A5 |
ang1 FrąckowiakE. paw3 ang2 Szymczak Sz. paw4 |
polski Florczyk_I C23 |
religia Ks. Kapała P. B11-aula ks. B11-aula |
wf - chł - 3bd gim - 3 Dolata_M SG1 wf-dz Wyduba A. SG2 |
7. 13.35 |
ang1 FrąckowiakE. paw3 ang2 Szymczak Sz. paw4 |
matematyka dod. Udzik_M C21 |
wf - chł - 3bd gim - 3 Dolata_M SG1 wf-dz Wyduba A. SG2 |
||
8. 14.30 |
geografia 1 Woźniak R. A8 |
||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
franc. - 3acde - gim. - 2 Steinmetz_A D25 ros 3 acde - gim - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. hiszp 1 - 3acde - 2 gim Poniedziałek E. A5 hiszp 2 - 3acde - 2 gim Kulisz A. A8 niem1 Jaworska_A C23 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A8 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D27 ang1 Masztalerz E. B18K |
polski Szałkowska H. B16 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A Gab. 1 met. ang1 Masztalerz E. A9 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D28 |
inf 3 ce - gim - 3 Grzegorzewski_P D26K analiza mat. A. Kniat C23 |
2. 8.55 |
ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E paw3 ang1 Masztalerz E. paw4 niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A paw6 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A8 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D27 ang1 Masztalerz E. B18K |
polski Szałkowska H. B16 |
matematyka Udzik_M C21 |
inf 3 ce - gim - 3 Grzegorzewski_P D26K analiza mat. A. Kniat C23 |
3. 9.50 |
matematyka Udzik_M C21 |
fiz1 Tomalak_T B15 fiz 3 ce - gim - 3 Idziak_W A8 |
matematyka Udzik_M C21 |
matematyka Udzik_M C21 |
polski Szałkowska H. B13 |
4. 10.50 |
matematyka Udzik_M C21 |
fiz1 Tomalak_T B15 fiz 3 ce - gim - 3 Idziak_W A8 |
matematyka Udzik_M C21 |
polski Szałkowska H. C19 |
fiz1 Tomalak_T B15 fiz 3 ce - gim - 3 Idziak_W B17 |
5. 11.45 |
wf-dz Adamska A. SG1 wf-chł Dolata_M SG2 |
matematyka Udzik_M C21 |
wf-chł Dolata_M SG1 wf-dz Adamska A. SG2 |
religia Ks. Kapała P. B11-aula ks. B11-aula |
matematyka Udzik_M C21 |
6. 12.40 |
historia i społ. Cieślak J. A6 |
polski Szałkowska H. B16 |
wf-chł Dolata_M SG1 wf-dz Adamska A. SG2 |
hiszp 2 - 3acde - 2 gim Kulisz A. C21 hiszp 1 - 3acde - 2 gim Poniedziałek E. C20 ros 3 acde - gim - 2 Ryfa G. C19 franc. - 3acde - gim. - 2 Steinmetz_A D27 niem1 Jaworska_A paw4 |
religia Ks. Kapała P. C23 |
7. 13.35 |
l-wych Jaworska_A A8 |
ang1 Masztalerz E. B13 niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A5 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E paw3 |
historia i społ. Cieślak J. C24 |
||
8. 14.30 |
inf 3 ce - gim - 3 Grzegorzewski_P D26K |
||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
niem. 3ad gim. - 2 Andrzejewska_D A9 franc. - 3acde - gim. - 2 Steinmetz_A D25 ros 3 acde - gim - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. hiszp 1 - 3acde - 2 gim Poniedziałek E. A5 hiszp 2 - 3acde - 2 gim Kulisz A. A8 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A8 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D27 ang1 Szałkowski M. A10 ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. D26K |
polski 3d - roz. - 4 Wencek_B B13 chem 3 de - gim - 4 Pluta_K A7 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A Gab. 1 met. ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. D27 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D28 |
łacina - 3 ad - 2gim Twardowska I. D27 ppm. - 3ad - 2gim Szyba_W B11-aula etf. - 3d gim Wencek_B C24 |
2. 8.55 |
ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E paw3 niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A paw6 ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. A6 ang1 Szałkowski M. A5 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A8 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D27 ang1 Szałkowski M. A10 ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. D26K |
matematyka Matuszewska K. C23 |
polski Wencek_B A5 |
łacina - 3 ad - 2gim Twardowska I. D27 ppm. - 3ad - 2gim Szyba_W B11-aula etf. - 3d gim Wencek_B C24 |
3. 9.50 |
biol - 3 bd - gim - 3 Adamkiewicz_P A4 historia Pietras J. C22 |
chem 3 de - gim - 4 Pluta_K A9 polski 3d - roz. - 4 Wencek_B A5 |
wf - chł - 3bd gim - 3 Dolata_M SG1 wf-dz Szarańska A. SG2 |
biol - 3 bd - gim - 3 Adamkiewicz_P A6 historia Pietras J. C22 |
matematyka Matuszewska K. C23 |
4. 10.50 |
biol - 3 bd - gim - 3 Adamkiewicz_P A4 historia Pietras J. C22 |
chem 3 de - gim - 4 Pluta_K A9 polski 3d - roz. - 4 Wencek_B A5 |
polski Wencek_B B13 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
chem 3 de - gim - 4 Pluta_K A9 polski 3d - roz. - 4 Wencek_B B16 |
5. 11.45 |
polski Wencek_B C24 |
polski Wencek_B A5 |
polski Wencek_B B13 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
religia Ks. Kapała P. A8 ks. A8 |
6. 12.40 |
religia Ks. Kapała P. C 24 ks. C24 |
historia i społ. Podkówka J. A5 przyroda Woźniak/Szyb A6 |
historia i społ. Podkówka J. A4 przyroda Woźniak/Szyb A10 |
hiszp 2 - 3acde - 2 gim Kulisz A. C21 hiszp 1 - 3acde - 2 gim Poniedziałek E. C20 niem. 3ad gim. - 2 Andrzejewska_D A10 ros 3 acde - gim - 2 Ryfa G. C19 franc. - 3acde - gim. - 2 Steinmetz_A D27 |
wf - chł - 3bd gim - 3 Dolata_M SG1 wf-dz Szarańska A. SG3 |
7. 13.35 |
l-wych Wencek_B C24 |
ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. D27 ang1 Szałkowski M. B15 niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A5 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E paw3 |
matematyka dod. Matuszewska K. B15 |
wf - chł - 3bd gim - 3 Dolata_M SG1 wf-dz Szarańska A. SG3 |
|
8. 14.30 |
ang1 Szałkowski M. B15 |
||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
franc. - 3acde - gim. - 2 Steinmetz_A D25 ros 3 acde - gim - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. hiszp 1 - 3acde - 2 gim Poniedziałek E. A5 hiszp 2 - 3acde - 2 gim Kulisz A. A8 niem1 Kubiak_M C19 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A8 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D27 ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. D26K |
geografia Stolecka_E A8 chem 3 de - gim - 4 Pluta_K A7 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A Gab. 1 met. ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. D27 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D28 |
inf 3 ce - gim - 3 Grzegorzewski_P D26K ekon. w prakt. Szczerbań_J C22 |
2. 8.55 |
ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E paw3 niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A paw6 ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. A6 |
niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A8 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E D27 ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. D26K |
polski Frąckowiak_M A5 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
inf 3 ce - gim - 3 Grzegorzewski_P D26K ekon. w prakt. Szczerbań_J C22 |
3. 9.50 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
fiz 3 ce - gim - 3 Idziak_W A8 chem 3 de - gim - 4 Pluta_K A9 geografia Stolecka_E D27 |
polski Frąckowiak_M A5 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
polski Frąckowiak_M C19 |
4. 10.50 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
fiz 3 ce - gim - 3 Idziak_W A8 chem 3 de - gim - 4 Pluta_K A9 geografia Stolecka_E D27 |
matematyka Matuszewska K. A5 |
wf - dzw - 3 ae gim - 3 Adamska A. SG1 wf - chł - 3 ae gim - 3 Dolata_M SG2 |
fiz 3 ce - gim - 3 Idziak_W B17 chem 3 de - gim - 4 Pluta_K A9 geografia Stolecka_E A6 |
5. 11.45 |
polski Frąckowiak_M B16 |
wf - chł - 3 ae gim - 3 Dolata_M SG3 wf - dzw - 3 ae gim - 3 Adamska A. SG4 |
matematyka Matuszewska K. A5 |
wf - dzw - 3 ae gim - 3 Adamska A. SG1 wf - chł - 3 ae gim - 3 Dolata_M SG2 |
matematyka Matuszewska K. C19 |
6. 12.40 |
polski Frąckowiak_M B16 |
l-wych Stolecka_E C21 |
religia Ks. Kapała P. A5 ks. A5 |
hiszp 2 - 3acde - 2 gim Kulisz A. C21 hiszp 1 - 3acde - 2 gim Poniedziałek E. C20 ros 3 acde - gim - 2 Ryfa G. C19 franc. - 3acde - gim. - 2 Steinmetz_A D27 niem1 Kubiak_M paw3 |
matematyka Matuszewska K. C19 |
7. 13.35 |
historia i społ. Podkówka J. B16 |
matematyka dod. Matuszewska K. C21 |
ang 3de - gim - 5 Szymczak Sz. D27 niem. 3 cde gim. - 5 Jaworska_A A5 ang. 3cde - gim. - 5 Kałmucka_E paw3 |
religia Ks. Kapała P. A8 ks. A8 |
matematyka dod. Matuszewska K. C19 |
8. 14.30 |
inf 3 ce - gim - 3 Grzegorzewski_P D26K |
historia i społ. Podkówka J. A8 |
|||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
chemia Peplińska_E A7 |
polski Przybylska_H A5 |
franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A D27 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A10 niem. 3 ad - 2 Kubiak_M C19 hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C22 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C24 |
matematyka Przybylska_U C20 |
biologia Jezierska-Szyba A6 |
2. 8.55 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
polski Przybylska_H A5 |
chemia Peplińska_E A7 |
matematyka Przybylska_U C20 |
polski Przybylska_H A8 |
3. 9.50 |
matematyka Przybylska_U C20 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
fizyka Tomalak_T B15 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
ang1 Masztalerz E. paw3 ang2 Boguszewski C. paw4 |
4. 10.50 |
fizyka Tomalak_T B15 |
przedsięb Szczerbań_J B11-aula |
matematyka Przybylska_U C20 |
ang1 Masztalerz E. A10 ang2 Boguszewski C. B13 |
ang1 Masztalerz E. paw3 ang2 Boguszewski C. paw4 |
5. 11.45 |
ang1 Masztalerz E. A10 ang2 Boguszewski C. B18K |
ang1 Masztalerz E. A10 ang2 Boguszewski C. czytelnia1 |
historia Durczak-Karlińska A8 |
chemia Peplińska_E A7 |
geografia Woźniak R. D28 |
6. 12.40 |
wf-dz Adamska A. SG1 wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG2 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K |
polski Przybylska_H A8 |
l-wych Jezierska-Szyba A4 |
inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
7. 13.35 |
wf-dz Adamska A. SG1 wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG2 |
wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG1 wf-dz Adamska A. SG2 |
hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C21 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C20 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A9 franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A A5 niem. 3 ad - 2 Kubiak_M C19 |
||
8. 14.30 |
religia Ks. Kapała P. A5 ks. A5 |
religia Ks. Kapała P. A8 ks. A8 |
historia Durczak-Karlińska C22 |
||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
polski Florczyk_I B17 |
polski Florczyk_I B16 |
franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A D27 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A10 hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C22 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C24 niem1 Jaworska_A czytelnia1 |
matematyka A. Kniat C23 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M A8 ang 3bc - pod - 5 Malach K. paw3 ang1 Kałmucka_E paw1 |
2. 8.55 |
chemia Pluta_K B17 |
biologia Adamkiewicz_P A6 |
matematyka A. Kniat C19 |
matematyka A. Kniat C23 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M Gab.2 ang 3bc - pod - 5 Malach K. paw3 ang1 Kałmucka_E paw1 |
3. 9.50 |
ang 3bc - pod - 5 Malach K. A9 niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M D25 ang1 Kałmucka_E A10 |
przedsięb Szczerbań_J B11-aula |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M D25 ang1 Kałmucka_E paw3 ang 3bc - pod - 5 Malach K. paw4 |
polski Florczyk_I C23 |
religia Ks. Kapała P. B11-aula |
4. 10.50 |
l-wych Pluta_K B17 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M Gab. 1 met. ang1 Kałmucka_E B18K ang 3bc - pod - 5 Malach K. A10 |
religia Ks. Kapała P. B11-aula ks. B11-aula |
polski Florczyk_I C23 |
biologia Adamkiewicz_P A4 |
5. 11.45 |
matematyka A. Kniat C21 |
fizyka Tomalak_T B15 |
biologia Adamkiewicz_P A4 |
biologia Adamkiewicz_P A4 |
chemia Pluta_K A7 |
6. 12.40 |
wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG2 wf - dzw - 3 bf - 3 Szarańska A. SG3 wf-dz Wyduba A. SG4 |
chemia Pluta_K A7 |
fizyka Tomalak_T B15 |
historia Podkówka J. A8 |
|
7. 13.35 |
wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG2 wf - dzw - 3 bf - 3 Szarańska A. SG3 wf-dz Wyduba A. SG4 |
geografia Woźniak R. A5 |
wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG1 wf-dz Wyduba A. SG3 wf - dzw - 3 bf - 3 Szarańska A. SG4 |
hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C21 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C20 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A9 franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A A5 niem1 Jaworska_A A4 |
|
8. 14.30 |
inf.2 Muzyka A. B18K |
historia Podkówka J. A5 |
inf.1 Muzyka A. B18K |
||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
wf - chł - 3cd - 3 Garbarek P. SG1 wf - dzw - 3 ce - 3 Wyduba A. SG2 |
matematyka Przybylska_U C20 |
franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A D27 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A10 hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C22 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C24 niem - 3ce - 2 Andrzejewska_D A4 |
polski Szałkowska H. B16 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M A8 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J paw4 ang 3bc - pod - 5 Malach K. paw3 |
2. 8.55 |
wf - chł - 3cd - 3 Garbarek P. SG1 wf - dzw - 3 ce - 3 Wyduba A. SG2 |
matematyka Przybylska_U C20 |
fizyka Tomalak_T B15 |
polski Szałkowska H. B16 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M Gab.2 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J paw4 ang 3bc - pod - 5 Malach K. paw3 |
3. 9.50 |
ang 3bc - pod - 5 Malach K. A9 niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M D25 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J D27 |
polski Szałkowska H. B16 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M D25 ang 3bc - pod - 5 Malach K. paw4 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J A9 |
matematyka Przybylska_U C20 |
fizyka Tomalak_T B15 |
4. 10.50 |
matematyka Przybylska_U C20 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M Gab. 1 met. ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J czytelnia1 ang 3bc - pod - 5 Malach K. A10 |
polski Szałkowska H. B16 |
matematyka Przybylska_U C20 |
matematyka Przybylska_U C20 |
5. 11.45 |
fizyka Tomalak_T B15 |
przedsięb Szczerbań_J B17 |
matematyka Przybylska_U C20 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K fiz2 Tomalak_T B15 |
religia Szczerbań_J B16 |
6. 12.40 |
wf-chł Dolata_M SG5 |
historia Pietras J. B15 |
biol1 Adamkiewicz_P A6 chem2 Peplińska_E A9 |
fiz1 Tomalak_T B15 inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
geografia Woźniak R. D28 |
7. 13.35 |
wf-chł Dolata_M SG5 |
l-wych Tomalak_T B15 |
chem1 Peplińska_E A9 biol2 Adamkiewicz_P A6 |
hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C21 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C20 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A9 franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A A5 niem - 3ce - 2 Andrzejewska_D czytelnia1 |
historia Pietras J. C22 |
8. 14.30 |
wf - dzw - 3 ce - 3 Wyduba A. SG1 |
wf - chł - 3cd - 3 Garbarek P. SG1 wf-chł Dolata_M SG2 |
religia Szczerbań_J B17 |
||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
wf - chł - 3cd - 3 Garbarek P. SG1 wf-dz Szarańska A. SG3 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A D27 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A10 niem. 3 ad - 2 Kubiak_M C19 hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C22 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C24 |
matematyka Matuszewska K. A8 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M A8 ang1 Boguszewski C. paw6 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J paw4 |
2. 8.55 |
wf - chł - 3cd - 3 Garbarek P. SG1 wf-dz Szarańska A. SG3 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
historia Durczak-Karlińska C24 |
polski Frąckowiak_M A8 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M Gab.2 ang1 Boguszewski C. paw6 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J paw4 |
3. 9.50 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M D25 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J D27 ang1 Boguszewski C. B17 |
polski Frąckowiak_M B13 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M D25 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J A9 ang1 Boguszewski C. D28 |
polski Frąckowiak_M A8 |
religia Szczerbań_J B17 |
4. 10.50 |
polski Frąckowiak_M A7 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M Gab. 1 met. ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J czytelnia1 ang1 Boguszewski C. D25 |
fizyka Tomalak_T B15 |
historia Durczak-Karlińska A8 |
polski Frąckowiak_M B13 |
5. 11.45 |
matematyka Matuszewska K. A5 |
historia Durczak-Karlińska C24 |
przedsięb Szczerbań_J B11-aula |
historia Durczak-Karlińska A8 |
polski Frąckowiak_M B13 |
6. 12.40 |
religia Szczerbań_J D28 |
historia Durczak-Karlińska C24 |
chemia Pluta_K A7 |
geografia Woźniak R. A5 |
fizyka Tomalak_T B15 |
7. 13.35 |
inf.1 Muzyka A. B18K |
l-wych Frąckowiak_M B16 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C21 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C20 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A9 franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A A5 niem. 3 ad - 2 Kubiak_M C19 |
|
8. 14.30 |
inf.2 Muzyka A. B18K |
wf - chł - 3cd - 3 Garbarek P. SG1 wf-dz Szarańska A. SG3 |
|||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
wf - dzw - 3 ce - 3 Wyduba A. SG2 wf-chł Dolata_M SG4 |
matematyka Masłowska_H B15 |
franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A D27 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A10 hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C22 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C24 niem - 3ce - 2 Andrzejewska_D A4 |
geografia 2 Stolecka_E C24 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M A8 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J paw4 ang1 FrąckowiakE. czytelnia1 |
2. 8.55 |
wf - dzw - 3 ce - 3 Wyduba A. SG2 wf-chł Dolata_M SG4 |
matematyka Masłowska_H B15 |
religia Ks. Kapała P. B17 ks. B17 |
geografia 2 Stolecka_E C24 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M Gab.2 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J paw4 ang1 FrąckowiakE. czytelnia1 |
3. 9.50 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M D25 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J D27 ang1 FrąckowiakE. C23 |
polski Przybylska_H C22 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M D25 ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J A9 ang1 FrąckowiakE. D27 |
polski Przybylska_H A5 |
matematyka Masłowska_H C22 |
4. 10.50 |
polski Przybylska_H C23 |
niem. 3 bcde - 5 Kubiak_M Gab. 1 met. ang. 3cde - pod - 5 Świejkowska_J czytelnia1 ang1 FrąckowiakE. D26K |
matematyka Masłowska_H D28 |
polski Przybylska_H A5 |
inf.2 Muzyka A. B18K geografia 1 Woźniak R. D28 |
5. 11.45 |
l-wych Wyduba A. SG3 |
chem1 Pluta_K A9 biol2 Jezierska-Szyba A6 |
matematyka Masłowska_H D28 |
matematyka Masłowska_H A5 |
fizyka Tomalak_T B15 |
6. 12.40 |
fizyka Tomalak_T B15 |
przedsięb Szczerbań_J C19 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K geografia 2 Stolecka_E C19 |
historia Cieślak J. B13 |
historia Cieślak J. B16 |
7. 13.35 |
religia Ks. Kapała P. B15 ks. B15 |
biol1 Jezierska-Szyba A4 chem2 Pluta_K A7 |
geografia 2 Stolecka_E C19 |
hiszp.1 - 3abcde - 2 Kulisz A. C21 hiszp.2 - 3abcde - 2 Poniedziałek E. C20 ros 3 abcde - 2 Ryfa G. A9 franc. - 3abcde - 2 Steinmetz_A A5 niem - 3ce - 2 Andrzejewska_D czytelnia1 |
niem1 Kubiak_M B13 |
8. 14.30 |
matematyka dod. Masłowska_H B15 |
wf - dzw - 3 ce - 3 Wyduba A. SG1 wf-chł Dolata_M SG2 |
niem1 Kubiak_M B13 |
||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
l-wych Szałkowski M. A10 |
polski Szałkowska H. B13 |
biol1 Adamkiewicz_P A6 chem2 Peplińska_E A9 |
fizyka Tomalak_T B17 |
polski Szałkowska H. B17 |
2. 8.55 |
religia Ks. Kapała P. C23 ks. C23 |
fizyka Tomalak_T B17 |
geografia Stolecka_E A6 |
religia Ks. Kapała P. B11-aula ks. B11-aula |
polski Szałkowska H. B17 |
3. 9.50 |
hiszp. 1 Kulisz A. A8 niem1 Jaworska_A czytelnia1 |
ang1 Szałkowski M. A10 ang2 Świejkowska_J paw6 |
matematyka A. Kniat A8 |
matematyka A. Kniat C24 |
ang2 Świejkowska_J paw1 ang1 Szałkowski M. paw6 |
4. 10.50 |
ang2 Świejkowska_J D27 ang1 Szałkowski M. A10 |
niem1 Jaworska_A paw4 hiszp. 1 Kulisz A. paw2 |
matematyka A. Kniat A8 |
niem1 Jaworska_A B18K hiszp. 1 Kulisz A. C22 |
matematyka A. Kniat C23 |
5. 11.45 |
przedsięb Szczerbań_J D28 |
geografia Stolecka_E A8 |
ang1 Szałkowski M. B18K ang2 Świejkowska_J czytelnia1 |
polski Szałkowska H. B13 |
geografia Stolecka_E B17 |
6. 12.40 |
wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG2 wf - dzw - 3 bf - 3 Szarańska A. SG3 |
niem1 Jaworska_A A8 hiszp. 1 Kulisz A. A10 |
ang1 Szałkowski M. B18K ang2 Świejkowska_J czytelnia1 |
biol2 Adamkiewicz_P A6 chem1 Peplińska_E A9 |
geografia Stolecka_E B17 |
7. 13.35 |
wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG2 wf - dzw - 3 bf - 3 Szarańska A. SG3 |
inf.2 Muzyka A. B18K |
wf - chł - 3abf - 3 Garbarek P. SG1 wf - dzw - 3 bf - 3 Szarańska A. SG4 |
historia Podkówka J. A6 |
inf.1 Muzyka A. B18K |
8. 14.30 |
historia Podkówka J. A6 |
||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E paw1 ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw3 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw4 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw6 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J C22 |
chemia Peplińska_E A7 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E Gab. 1 met. ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw1 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw6 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw4 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J paw3 |
matematyka Masłowska_H B15 |
chemia Peplińska_E A7 |
2. 8.55 |
l-wych Peplińska_E A7 |
polski Szałkowska H. B13 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E Gab. 1 met. ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw1 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw6 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw4 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J paw3 |
matematyka Masłowska_H B15 |
matematyka Masłowska_H B15 |
3. 9.50 |
polski Szałkowska H. B13 |
ros 2 acde - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. ang 2ade - 2 Kałmucka_E paw1 franc - 2acde - 2 Steinmetz_A paw3 niem 2ac - 2 Andrzejewska_D czytelnia1 hiszp - 2acde - 2 Kulisz A. paw4 |
polski Szałkowska H. B16 |
fizyka Tomalak_T B15 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
4. 10.50 |
polski Szałkowska H. B13 |
historia Durczak-Karlińska B17 |
wos Durczak-Karlińska C22 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
wf-dz Adamska A. SG1 wf - dzw - 2ad - 3 Wyduba A. SG2 wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG3 |
5. 11.45 |
biol1 Jezierska-Szyba A4 chem2 Peplińska_E A7 |
matematyka Masłowska_H A7 |
chemia Peplińska_E A7 |
niem 2ac - 2 Andrzejewska_D A9 ang 2ade - 2 Kałmucka_E C19 ros 2 acde - 2 Ryfa G. D25 franc - 2acde - 2 Steinmetz_A D27 hiszp - 2acde - 2 Kulisz A. C20 |
wf-dz Adamska A. SG1 wf - dzw - 2ad - 3 Wyduba A. SG2 wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG3 |
6. 12.40 |
chem1 Peplińska_E A9 biol2 Jezierska-Szyba A4 |
ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J A4 ang 1 -2ade - 5 Malach K. A9 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. C22 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. B18K niem 2ade - 5 Kałmucka_E D27 |
religia Ludwiczak_A B11-aula |
historia Durczak-Karlińska B17 |
ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J A5 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. A6 ang 1 -2ade - 5 Malach K. A9 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. C21 niem 2ade - 5 Kałmucka_E A10 |
7. 13.35 |
religia Ludwiczak_A B13 |
inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
przedsięb Szczerbań_J B17 |
geografia Stolecka_E B17 |
|
8. 14.30 |
wf-dz Adamska A. SG1 wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG2 wf - dzw - 2ad - 3 Wyduba A. SG3 |
geografia Stolecka_E B17 |
|||
9. 15.25 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K |
||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
polski Szałkowska H. B13 |
wf - chł - 2bc - 3 Tyrakowski_M SG2 wf - dzw - 2b - 3 Garbarek P. SG3 wf1 - dzw - 2bc - 3 Adamska A. SG4 |
matematyka Udzik_M C21 |
matematyka Udzik_M C21 |
religia Ludwiczak_A C19 |
2. 8.55 |
polski Szałkowska H. B13 |
wf - chł - 2bc - 3 Tyrakowski_M SG2 wf - dzw - 2b - 3 Garbarek P. SG3 wf1 - dzw - 2bc - 3 Adamska A. SG4 |
matematyka Udzik_M C21 |
wos Durczak-Karlińska C19 |
geografia roz. Stolecka_E C19 biol roz. Jezierska-Szyba A4 |
3. 9.50 |
ang1 Szymczak Sz. paw1 ang2 Szałkowski M. paw3 |
historia Durczak-Karlińska D28 |
biol roz. Jezierska-Szyba A4 geografia roz. Stolecka_E paw1 |
wf - dzw - 2b - 3 Garbarek P. SG1 wf - chł - 2bc - 3 Tyrakowski_M SG2 wf1 - dzw - 2bc - 3 Adamska A. SG3 |
chemia Pluta_K A8 |
4. 10.50 |
niem1 Jaworska_A paw1 hiszp. 1 Kulisz A. paw3 |
polski Szałkowska H. D28 |
biol roz. Jezierska-Szyba A4 geografia roz. Stolecka_E paw1 |
religia Ludwiczak_A B11-aula |
ang2 Szałkowski M. paw1 ang1 Szymczak Sz. czytelnia1 |
5. 11.45 |
niem1 Jaworska_A paw1 hiszp. 1 Kulisz A. paw3 |
polski Szałkowska H. D28 |
chemia Pluta_K A6 |
ang2 Szałkowski M. paw1 ang1 Szymczak Sz. B18K |
ang2 Szałkowski M. paw1 ang1 Szymczak Sz. czytelnia1 |
6. 12.40 |
fizyka Sroka G. C21 |
matematyka Udzik_M D28 |
niem1 Jaworska_A D25 hiszp. 1 Kulisz A. D27 |
ang2 Szałkowski M. paw1 ang1 Szymczak Sz. B18K |
przedsięb Szczerbań_J B13 |
7. 13.35 |
geografia pod. Stolecka_E D28 biol pod. Jezierska-Szyba A4 |
niem1 Jaworska_A A6 hiszp. 1 Kulisz A. A8 |
historia Durczak-Karlińska C22 |
biol pod. Jezierska-Szyba A4 geografia pod. Stolecka_E A8 |
|
8. 14.30 |
l-wych Szymczak Sz. C19 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K |
chemia Pluta_K A7 |
||
9. 15.25 |
inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
matematyka Matuszewska K. B15 |
wf - chł - 2bc - 3 Tyrakowski_M SG2 wf1 - dzw - 2bc - 3 Adamska A. SG4 |
fizyka Tomalak_T B15 |
polski Frąckowiak_M C19 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
2. 8.55 |
matematyka Matuszewska K. B15 |
wf - chł - 2bc - 3 Tyrakowski_M SG2 wf1 - dzw - 2bc - 3 Adamska A. SG4 |
wos Pietras J. C22 |
ang1 Masztalerz E. czytelnia1 ang2 Kałmucka_E D25 |
matematyka Matuszewska K. D28 |
3. 9.50 |
polski Frąckowiak_M B15 |
ros 2 acde - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. franc - 2acde - 2 Steinmetz_A paw3 niem 2ac - 2 Andrzejewska_D czytelnia1 niem 2cd - 2 Kubiak_M B18K hiszp - 2acde - 2 Kulisz A. paw4 |
matematyka Matuszewska K. C23 |
wf - chł - 2bc - 3 Tyrakowski_M SG2 wf1 - dzw - 2bc - 3 Adamska A. SG3 |
biologia Adamkiewicz_P A6 |
4. 10.50 |
ang1 Masztalerz E. paw4 ang2 Kałmucka_E paw6 |
polski Frąckowiak_M B16 |
ang2 Kałmucka_E D25 ang1 Masztalerz E. paw6 |
fizyka Tomalak_T B15 |
chemia Peplińska_E A7 |
5. 11.45 |
biologia Adamkiewicz_P A6 |
polski Frąckowiak_M B16 |
ang2 Kałmucka_E D25 ang1 Masztalerz E. paw6 |
niem 2ac - 2 Andrzejewska_D A9 ros 2 acde - 2 Ryfa G. D25 franc - 2acde - 2 Steinmetz_A D27 hiszp - 2acde - 2 Kulisz A. C20 niem 2cd - 2 Kubiak_M A10 |
ang2 Kałmucka_E paw3 ang1 Masztalerz E. paw4 |
6. 12.40 |
historia Pietras J. C22 |
fizyka Tomalak_T B17 |
l-wych Matuszewska K. D28 |
geografia Stolecka_E B16 |
religia Ludwiczak_A A8 |
7. 13.35 |
chemia Peplińska_E A7 |
geografia Stolecka_E B17 |
inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
przedsięb Szczerbań_J B16 |
|
8. 14.30 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K |
religia Ludwiczak_A B17 |
historia Pietras J. B16 |
||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E paw1 ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw3 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw4 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw6 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J C22 |
biol1 Jezierska-Szyba A4 chem2 Pluta_K A9 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E Gab. 1 met. ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw1 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw6 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw4 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J paw3 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
matematyka Udzik_M C21 |
2. 8.55 |
matematyka Udzik_M C21 |
biol2 Jezierska-Szyba A4 chem1 Pluta_K A9 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E Gab. 1 met. ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw1 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw6 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw4 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J paw3 |
historia Pietras J. C22 |
matematyka Udzik_M C21 |
3. 9.50 |
polski Wencek_B A5 |
ros 2 acde - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. ang 2ade - 2 Kałmucka_E paw1 franc - 2acde - 2 Steinmetz_A paw3 niem 2cd - 2 Kubiak_M B18K hiszp - 2acde - 2 Kulisz A. paw4 |
polski Wencek_B A7 |
polski Wencek_B A7 |
polski Wencek_B C24 |
4. 10.50 |
polski Wencek_B A5 |
historia Pietras J. A4 |
historia Pietras J. C23 |
polski Wencek_B A7 |
wf - dzw - 2ad - 3 Wyduba A. SG2 wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG3 wf-dz Szarańska A. SG5 |
5. 11.45 |
wos Pietras J. C22 |
fizyka Idziak_W A4 |
geografia Stolecka_E B16 |
ang 2ade - 2 Kałmucka_E C19 ros 2 acde - 2 Ryfa G. D25 franc - 2acde - 2 Steinmetz_A D27 hiszp - 2acde - 2 Kulisz A. C20 niem 2cd - 2 Kubiak_M A10 |
wf - dzw - 2ad - 3 Wyduba A. SG2 wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG3 wf-dz Szarańska A. SG5 |
6. 12.40 |
chemia Pluta_K A7 |
ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J A4 ang 1 -2ade - 5 Malach K. A9 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. C22 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. B18K niem 2ade - 5 Kałmucka_E D27 |
matematyka Udzik_M C21 |
l-wych Pietras J. C22 |
ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J A5 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. A6 ang 1 -2ade - 5 Malach K. A9 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. C21 niem 2ade - 5 Kałmucka_E A10 |
7. 13.35 |
przedsięb Szczerbań_J B17 |
religia Ludwiczak_A C19 |
religia Ludwiczak_A B16 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K |
inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
8. 14.30 |
wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG2 wf - dzw - 2ad - 3 Wyduba A. SG3 wf-dz Szarańska A. SG4 |
geografia Stolecka_E A7 |
|||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E paw1 ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw3 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw4 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw6 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J C22 |
l-wych Dolata_M C19 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E Gab. 1 met. ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw1 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw6 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw4 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J paw3 |
matematyka Przybylska_U C20 |
|
2. 8.55 |
wos Cieślak J. C22 |
przedsięb Szczerbań_J A7 |
niem 2ade - 5 Kałmucka_E Gab. 1 met. ang 1 -2ade - 5 Malach K. paw1 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. paw6 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. paw4 ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J paw3 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
matematyka Przybylska_U C20 |
3. 9.50 |
polski Florczyk_I A6 |
ros 2 acde - 2 Ryfa G. Gab. 1 met. ang 2ade - 2 Kałmucka_E paw1 franc - 2acde - 2 Steinmetz_A paw3 niem1 Jaworska_A D26K hiszp - 2acde - 2 Kulisz A. paw4 |
matematyka Przybylska_U C20 |
geografia Stolecka_E D27 |
geografia Stolecka_E D28 |
4. 10.50 |
polski Florczyk_I A6 |
matematyka Przybylska_U C20 |
polski Florczyk_I C19 |
geografia Stolecka_E D27 |
wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG3 wf-dz Dolata_M SG4 |
5. 11.45 |
fizyka Sroka G. B17 |
matematyka Przybylska_U C20 |
polski Florczyk_I C19 |
ang 2ade - 2 Kałmucka_E C19 ros 2 acde - 2 Ryfa G. D25 franc - 2acde - 2 Steinmetz_A D27 hiszp - 2acde - 2 Kulisz A. C20 niem1 Jaworska_A paw3 |
wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG3 wf-dz Dolata_M SG4 |
6. 12.40 |
matematyka Przybylska_U C20 |
ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J A4 ang 1 -2ade - 5 Malach K. A9 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. C22 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. B18K niem 2ade - 5 Kałmucka_E D27 |
religia Szczerbań_J B16 |
chemia Pluta_K A7 |
ang 4 - 2ade - 5 Świejkowska_J A5 ang 3 - 2ade - 5 Masztalerz E. A6 ang 1 -2ade - 5 Malach K. A9 ang 2 - 2ade - 5 Boguszewski C. C21 niem 2ade - 5 Kałmucka_E A10 |
7. 13.35 |
matematyka Przybylska_U C20 |
historia Pietras J. C22 |
chemia Pluta_K A7 |
historia Pietras J. C24 |
religia Szczerbań_J B16 |
8. 14.30 |
wf - chł - 2ade - 3 Garbarek P. SG2 wf-dz Dolata_M SG5 |
biologia Jezierska-Szyba A4 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K |
inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
|
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
polski Frąckowiak_M B16 |
l-wych Adamkiewicz_P A6 |
fizyka Sroka G. B17 |
chem1 Peplińska_E A7 biol2 Adamkiewicz_P A6 |
biologia Adamkiewicz_P A4 |
2. 8.55 |
polski Frąckowiak_M B16 |
polski Frąckowiak_M B16 |
franc - 1acde - 2 Steinmetz_A D25 ros - 1acde - 2 Ryfa G. czytelnia1 hiszp 1 - 1acde - 2 Kulisz A. B13 niem - 1ac -2 Andrzejewska_D A9 hiszp 2 - 1acde - 2 Poniedziałek E. A10 |
biol1 Adamkiewicz_P A6 chem2 Peplińska_E A7 |
polski Frąckowiak_M A5 |
3. 9.50 |
religia Ludwiczak_A B16 |
matematyka Udzik_M C21 |
muzyka Sobczak_A B17 |
ros - 1acde - 2 Ryfa G. A9 franc - 1acde - 2 Steinmetz_A D25 niem - 1ac -2 Andrzejewska_D A10 hiszp 1 - 1acde - 2 Kulisz A. B13 hiszp 2 - 1acde - 2 Poniedziałek E. B17 |
ang1 Szymczak Sz. D27 ang2 Malach K. A10 |
4. 10.50 |
chemia Peplińska_E B16 |
matematyka Udzik_M C21 |
ang2 Malach K. B17 ang1 Szymczak Sz. B18K |
matematyka Udzik_M C21 |
ed. dla bez.1 Szyba_W A10 inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
5. 11.45 |
geografia Woźniak R. C19 |
ang1 Szymczak Sz. C19 ang2 Malach K. B18K |
matematyka Udzik_M C21 |
religia Ludwiczak_A C21 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K ed. dla bez.2 Szyba_W A10 |
6. 12.40 |
ang1 Szymczak Sz. C19 ang2 Malach K. A10 |
wf-dz Wyduba A. SG1 wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 |
wos Cieślak J. C24 |
wf-dz Wyduba A. SG1 wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 |
|
7. 13.35 |
ang1 Szymczak Sz. C19 ang2 Malach K. A10 |
wf-dz Wyduba A. SG1 wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 |
historia Podkówka J. C24 |
||
8. 14.30 |
historia Podkówka J. B16 |
||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
biol2 Jezierska-Szyba A4 geografia 1 Woźniak R. A6 |
ang2 Świejkowska_J paw3 ang1 FrąckowiakE. paw4 |
matematyka Przybylska_U C20 |
l-wych Przybylska_H B13 |
polski Przybylska_H B13 |
2. 8.55 |
ang2 Świejkowska_J A9 ang1 FrąckowiakE. A10 |
ang2 Świejkowska_J paw3 ang1 FrąckowiakE. paw4 |
matematyka Przybylska_U C20 |
polski Przybylska_H B13 |
religia Ludwiczak_A B13 |
3. 9.50 |
inf.1 A. Kniat B18K ed. dla bez.2 Szyba_W B11-aula |
fizyka Sroka G. B17 |
biol1 Adamkiewicz_P A6 geografia 2 Woźniak R. C19 |
religia Ludwiczak_A B16 |
matematyka Przybylska_U C20 |
4. 10.50 |
ed. dla bez.1 Szyba_W B11-aula inf.2 A. Kniat B18K |
polski Przybylska_H B13 |
hiszp. 1 Kulisz A. A10 niem1 Jaworska_A D26K |
wos Cieślak J. C24 |
ang2 Świejkowska_J A8 ang1 FrąckowiakE. paw6 |
5. 11.45 |
matematyka Przybylska_U C20 |
polski Przybylska_H B13 |
hiszp. 1 Kulisz A. A10 niem1 Jaworska_A D26K |
biol2 Jezierska-Szyba A6 geografia 2 Woźniak R. B17 |
niem1 Jaworska_A A9 hiszp. 1 Kulisz A. A6 |
6. 12.40 |
hiszp. 1 Kulisz A. D27 niem1 Jaworska_A B18K |
wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 wf-dz Szarańska A. SG3 wf - dzw - 1bd - 3 Garbarek P. SG4 |
muzyka Sobczak_A B13 |
wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 wf-dz Szarańska A. SG3 wf - dzw - 1bd - 3 Garbarek P. SG4 |
chem2 Pluta_K A7 |
7. 13.35 |
historia Pietras J. C22 |
wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 wf-dz Szarańska A. SG3 wf - dzw - 1bd - 3 Garbarek P. SG4 |
historia Pietras J. C22 |
chem1 Pluta_K A7 |
|
8. 14.30 |
|||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
matematyka Przybylska_U C20 |
historia Pietras J. C22 |
ang1 Szałkowski M. A10 ang2 Masztalerz E. B18K |
||
2. 8.55 |
matematyka Przybylska_U C20 |
polski Wencek_B C19 |
franc - 1acde - 2 Steinmetz_A D25 ros - 1acde - 2 Ryfa G. czytelnia1 hiszp 1 - 1acde - 2 Kulisz A. B13 niem - 1ac -2 Andrzejewska_D A9 niem - 1cd - 2 Jaworska_A A8 hiszp 2 - 1acde - 2 Poniedziałek E. A10 |
fizyka Tomalak_T B17 |
ang1 Szałkowski M. A10 ang2 Masztalerz E. B18K |
3. 9.50 |
wf-chł Dolata_M SG1 wf-dz Szarańska A. SG2 |
matematyka Przybylska_U C20 |
ang1 Szałkowski M. A10 ang2 Masztalerz E. B18K |
ros - 1acde - 2 Ryfa G. A9 franc - 1acde - 2 Steinmetz_A D25 niem - 1cd - 2 Jaworska_A czytelnia1 niem - 1ac -2 Andrzejewska_D A10 hiszp 1 - 1acde - 2 Kulisz A. B13 hiszp 2 - 1acde - 2 Poniedziałek E. B17 |
inf.2 Grzegorzewski_P D26K ed. dla bez.1 Szyba_W A9 |
4. 10.50 |
wf-chł Dolata_M SG1 wf-dz Szarańska A. SG2 |
wos Cieślak J. C22 |
religia Ludwiczak_A C24 |
biol1 Adamkiewicz_P A6 chem2 Pluta_K A9 |
religia Ludwiczak_A C19 |
5. 11.45 |
muzyka Sobczak_A B13 |
historia Pietras J. C22 |
fizyka Tomalak_T C24 |
polski Wencek_B C24 |
matematyka Przybylska_U C20 |
6. 12.40 |
ang1 Szałkowski M. B17 ang2 Masztalerz E. B13 |
l-wych Przybylska_U C20 |
matematyka Przybylska_U C20 |
polski Wencek_B C24 |
polski Wencek_B C24 |
7. 13.35 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K ed. dla bez.2 Szyba_W B11-aula |
geografia Woźniak R. C23 |
ang1 Szałkowski M. A10 ang2 Masztalerz E. B13 |
chem1 Pluta_K A7 biol2 Adamkiewicz_P A6 |
|
8. 14.30 |
wf-chł Dolata_M SG1 wf-dz Szarańska A. SG2 |
||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
historia Pietras J. C24 |
religia Ludwiczak_A C24 |
matematyka Matuszewska K. C23 |
ang2 Świejkowska_J paw4 ang1 FrąckowiakE. paw3 |
polski Udzik_B B16 |
2. 8.55 |
polski Udzik_B C24 |
fizyka Sroka G. C24 |
franc - 1acde - 2 Steinmetz_A D25 ros - 1acde - 2 Ryfa G. czytelnia1 hiszp 1 - 1acde - 2 Kulisz A. B13 niem - 1cd - 2 Jaworska_A A8 hiszp 2 - 1acde - 2 Poniedziałek E. A10 |
ang2 Świejkowska_J paw4 ang1 FrąckowiakE. paw3 |
polski Udzik_B B16 |
3. 9.50 |
polski Udzik_B C24 |
matematyka Matuszewska K. C24 |
wos Pietras J. C22 |
ros - 1acde - 2 Ryfa G. A9 franc - 1acde - 2 Steinmetz_A D25 niem - 1cd - 2 Jaworska_A czytelnia1 hiszp 1 - 1acde - 2 Kulisz A. B13 hiszp 2 - 1acde - 2 Poniedziałek E. B17 |
religia Ludwiczak_A B16 |
4. 10.50 |
muzyka Sobczak_A C24 |
matematyka Matuszewska K. C24 |
ang1 FrąckowiakE. D27 ang2 Świejkowska_J czytelnia1 |
polski Udzik_B B16 |
matematyka Matuszewska K. C21 |
5. 11.45 |
inf.1 Grzegorzewski_P D26K ed. dla bez.2 Szyba_W B11-aula |
ang2 Świejkowska_J D27 ang1 FrąckowiakE. C23 |
geografia Woźniak R. C22 |
polski Udzik_B B16 |
ang2 Świejkowska_J C23 ang1 FrąckowiakE. C22 |
6. 12.40 |
ed. dla bez.1 Szyba_W B11-aula inf.2 Grzegorzewski_P D26K |
wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 wf - dzw - 1bd - 3 Garbarek P. SG4 wf-dz Adamska A. SG5 |
historia Pietras J. C22 |
wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 wf - dzw - 1bd - 3 Garbarek P. SG4 wf-dz Adamska A. SG5 |
historia Pietras J. C22 |
7. 13.35 |
biol1 Adamkiewicz_P A6 chem2 Pluta_K A9 |
wf - chł -1abd - 3 Dolata_M SG2 wf - dzw - 1bd - 3 Garbarek P. SG4 wf-dz Adamska A. SG5 |
l-wych Świejkowska_J A5 |
||
8. 14.30 |
chem1 Pluta_K A7 biol2 Adamkiewicz_P A6 |
||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
1. 8.00 |
inf.1 A. Kniat B18K ed. dla bez.2 Szyba_W D27 |
fizyka Sroka G. C23 |
ang1 Boguszewski C. B18K ang2 Malach K. A10 |
wos Cieślak J. A5 |
|
2. 8.55 |
ang1 Boguszewski C. C19 ang2 Malach K. B18K |
religia Ludwiczak_A C23 |
franc - 1acde - 2 Steinmetz_A D25 ros - 1acde - 2 Ryfa G. czytelnia1 hiszp 1 - 1acde - 2 Kulisz A. B13 niem1 Kubiak_M B18K hiszp 2 - 1acde - 2 Poniedziałek E. A10 |
ang1 Boguszewski C. B18K ang2 Malach K. A10 |
biol2 Adamkiewicz_P A6 chem1 Pluta_K A7 |
3. 9.50 |
wf-dz Wyduba A. SG3 wf-chł Garbarek P. SG4 |
matematyka A. Kniat C23 |
historia Cieślak J. C24 |
ros - 1acde - 2 Ryfa G. A9 franc - 1acde - 2 Steinmetz_A D25 niem1 Kubiak_M paw3 hiszp 1 - 1acde - 2 Kulisz A. B13 hiszp 2 - 1acde - 2 Poniedziałek E. B17 |
matematyka A. Kniat A5 |
4. 10.50 |
wf-dz Wyduba A. SG3 wf-chł Garbarek P. SG4 |
matematyka A. Kniat C23 |
biol1 Adamkiewicz_P A6 chem2 Pluta_K A9 |
matematyka A. Kniat B17 |
polski Przybylska_H A5 |
5. 11.45 |
polski Przybylska_H C23 |
wf-dz Wyduba A. SG1 wf-chł Garbarek P. SG2 |
muzyka Sobczak_A B17 |
polski Przybylska_H C23 |
religia Ludwiczak_A A5 |
6. 12.40 |
l-wych A. Kniat C23 |
historia Cieślak J. C23 |
matematyka A. Kniat B17 |
polski Przybylska_H C23 |
inf.2 A. Kniat B18K ed. dla bez.1 Szyba_W B11-aula |
7. 13.35 |
ang1 Boguszewski C. D27 ang2 Malach K. A10 |
ang2 Malach K. A10 ang1 Boguszewski C. B18K |
geografia Woźniak R. C23 |
geografia Woźniak R. B17 |
|
8. 14.30 |
|||||
9. 15.25 |
|||||
10. 16.15 |
|||||
11. 17.05 |
..... | ..... |
Astar Plany Lekcji. http://www.astar05.pl |
|