Wielkopolski Konkurs Filmowy „l love my country – the beauty of Wielkopolska”

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Aleksandra Kucharska, uczennica klasy 1B o profilu lingwistycznym, zajęła III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w Wielkopolskim Konkursie Filmowym „l love my country – the beauty of Wielkopolska (Kocham swój kraj – piękno Wielkopolski)”. Zadaniem uczestników konkursu było nagranie filmu w języku angielskim, który prezentował piękno wybranego miejsca naszego regionu. Aleksandra stworzyła interesującą pracę o Jarocinie.
Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu we współpracy z pozostałymi ośrodkami z Wielkopolski, z merytorycznym wsparciem Departamentu Edukacji i Nauki UMWW. Wręczenie nagród odbyło się 12 marca 2023 r. podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Opiekunem uczennicy był nauczyciel języka angielskiego – Szymon Szymczak.
Serdecznie gratulujemy!