Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

4 września 2023r. o godz.9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny pełni entuzjazmu i wypoczęci po długich letnich wakacjach. Tradycyjnie przywitał wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi pan dyrektor Marek Tyrakowski, życząc spokojnego roku szkolnego, ale pełnego wrażeń i nowych pomysłów. Szczególnie gorąco przywitał czwartoklasistów – maturzystów 2024 oraz pierwszoklasistów. Uroczystość zaszczyciła pani Karolina Kowańdy – Główny Specjalista ds. Oświaty w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Kasper Ekert.

Dziewięcioro absolwentów, tegorocznych maturzystów, otrzymało Medal Patrona Szkoły. Medal otrzymują absolwenci, którzy zdawali co najmniej trzy przedmioty na poziomie rozszerzonym i otrzymali średnią powyżej 80 % oraz przez 4 lata otrzymywali świadectwo z wyróżnieniem. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

© LO, fot. Maciej Waszkiewicz