Turniej w halową piłkę nożną dziewcząt z okazji dnia kobiet.

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

6 marca odbył się w naszej szkole coroczny turniej w piłkę nożną z okazji dnia kobiet. Udział w rywalizacji potwierdziła rekordowa ilość drużyn bo aż 18! Zespoły zostały podzielone na 6 grup, które rozegrały 18 spotkań. Następnie odbył się ćwierćfinał, półfinał, mecz o 3 miejsce i finał, łącznie 26 spotkań każde po 7 minut. Mecz o 3 miejsce odbył się między klasami 2F a 4B i to dziewczyny z 4 klasy zwyciężyły wynikiem 2:0. W finale spotkały się reprezentacje klas 2D i 3C, które broniły zeszłoroczne 1 i 2 miejsce. Piłkarki z klasy 3C musiały jednak uznać wyższość koleżanek z 2D. Finał zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść 2D. Ogromne podziękowania należą się chłopcom, którzy sędziowali i prowadzili turniej. Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały upominek a najlepsze 3 drużyny pamiątkowe statuetki. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do galerii.