Turniej Mikołajkowy Dziewcząt oraz Chłopców w piłce siatkowej

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W dniach 2 – 3 grudnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie odbył się turniej Mikołajkowy Dziewcząt oraz Chłopców w piłce siatkowej. W turnieju wzięły udział: ZSP nr 2, ZSP nr 1 oraz LO Jarocin. Zawody rozegrano do trzech wygranych setów, bez względu na wynik.
Dziewczęta zajęły II miejsce wygrywając 2:1 z ZSP nr 2 oraz przegrywając 0:3 z ZSP nr 1.
Skład: Julia Misiak (kapitan), Malwina Nowicka, Marysia Wasik, Anna Witczak, Julia Nowakowska, Joanna Jaśkowiak, Weronika Krause, Wiktoria Kołodzińska, Klaudia Deichsler, Wiktoria Ostojska, Zofia Górnaś, Małgorzata Frąckowiak, Olga Grześkowiak, Zofia Sołtysiak
Chłopcy również uplasowali się na II miejscu, wygrywając 2:1 z ZSP nr 2 oraz przegrywając 1:2 z ZSP nr 1.
Skład: Dawid Sędzicki (kapitan), Wojciech Hybki, Mateusz Andrzejczak, Sebastian Kowalski, Jakub Wolski, Jakub Włodarczyk, Maurycy Skowroński, Bartosz Banaszak, Mateusz Gorzelanny, Filip Stelmaszyk, Łukasz Gintrowicz, Jakub Uniejewski, Szymon Bogaczyk, Wiktor Stencel, Stanisław Szynaka -Tomaszewski.