Trzy nagrody za recytacje i tort

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W środę 7 lutego 2018 r.  po raz 15. w naszej bibliotece odbył się Konkurs Recytatorski ,,Miłość niejedno ma imię…”. Czternastu  uczniów reprezentujących ZSP nr 2 w Jarocinie, Liceum Społeczne w Jarocinie,  ZSP-B w Tarcach i naszą szkołę recytowało wiersze poetów polskich na temat miłości.
Komisja, złożona z nauczycieli poszczególnych szkół, przyznała pięć nagród, trzy z nich otrzymali nasi uczniowie. Zwycięzcą konkursu został Filip Maryniak z klasy II c, trzecie zajęła Zuzanna Jankowiak z klasy III a. Dominika Stachowiak z klasy II d otrzymała wyróżnienie.
Wymienione osoby otrzymały nagrody książkowe zakupione przez bibliotekę szkolną ze środków otrzymanych ze Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki zakupione ze środków Starostwa Powiatowego w Jarocinie i Kuratorium  Oświaty w Poznaniu. Z okazji 15. – jubileuszowej – edycji konkursu był również tort dla jury i uczestników.
Organizatorkami konkursu są bibliotekarki: Grażyna Cychnerska i Krystyna Pietrzak – Jackowiak.