Szkolny Konkurs Chemiczny

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 14 listopada 2018 r. w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Konkurs Chemiczny. Uczestniczyło w nim udział 18 uczniów z klas IIa, IIIa i IIIb. Zadania obejmowały materiał z różnych działów chemii nieorganicznej, organicznej i fizycznej. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród z udziałem pani dyrektor Doroty Andrzejewskiej odbyło się we wtorek  20  listopada br. Osoby, które uzyskały najlepsze rezultaty, zakwalifikowały się do udziału w Powiatowych Zawodach Chemicznych. Ponadto uczniowie, którzy zajęli miejsca I-IV, będą też reprezentować szkołę w Konkursie dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanym przez Wydział Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu w sobotę, 1 grudnia 2018r. (sobota).
Najlepsze wyniki uzyskali:
1) Hanna Nowak – kl. IIIa
2) Wojciech Nowak – kl. IIIa
3) Agata Antczak – kl. IIIa
4) Natalia Guźniczak – kl. IIIa
5) Nikodem Walczak – kl. IIIa
6) Magdalena Moczyńska – kl. IIIa
Adam Stawieraj – kl. IIIb
7) Piotr Łowczowski – kl. IIIb
8) Dawid Łukasiewicz – kl. IIIb
9) Julia Klauza – kl. IIa
10) Agata Izydorczyk – kl. IIa