Sukces uczennic z klasy 1d !

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

9 marca 2020 r. uczennice naszego liceum zakwalifikowały się do ścisłego finału  w internetowym VIII Wojewódzkim Konkursie  Historycznym „Marszałek Józef Piłsudski”. Spośród startujących 33 drużyn z województwa wielkopolskiego w kategorii szkół ponadpodstawowych, 10 przeszło do  finału, którego organizację zaplanowano  w Poznaniu w dniu imienin marszałka Piłsudskiego, tj. 19 marca. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa i zawieszenie zajęć w szkołach konkurs dla finalistów  został przeprowadzony drogą internetową dopiero 22 czerwca. Miło nam poinformować, że uczennice z klasy 1d – Wiktoria Zysk i Zuzanna Żórawska zostały laureatkami konkursu – 2 miejsce, a Zofia Szymczak i Martyna Zielińska finalistkami – 5 miejsce (opiekun D. Durczak-Karlińska).

Gratulujemy!