Projekt: Conectando Culturas a Través del Español

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Klasa lingwistyczna I F grupa hiszpańska bierze udział w międzynarodowym projekcie eTwinning: Conectando Culturas a Través del Español (Łącząc kultury poprzez język hiszpański). Wraz z uczniami polskimi w projekt zaangażowani są uczniowie z Włoch, Francji i Hiszpanii. Uczniowie z każdego kraju przygotowali propozycje LOGO projektu. Z 4 najlepszych propozycji przedstawionych przez każdy kraj zostanie wybrane LOGO całego projektu. Zapraszamy całą społeczność szkolną: uczniów, nauczycieli i sympatyzujących rodziców do głosowania na najciekawsze logo z Polski. Aby zagłosować należy wejść na naszą wirtualną tablicę i oddać głos na wybraną propozycję poprzez kliknięcie serduszka pod wybranym rysunkiem. Nie podano autorów prac, gdyż nie ma to być festiwal popularności, a faktyczny wybór najlepszego pomysłu i wykonania. Głosowanie trwa do 27.listopada. Zapraszamy do głosowania
https://padlet.com/eponiedzialek/conectando-culturas-a-trav-s-del-espa-ol-yl1io54r21d4n9l