Program CERNUDA – zajęcia z trybu Subjuntivo

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

24 listopada grupa hiszpańska z klasy III lingwistycznej po gimnazjum uczestniczyła w zajęciach w ramach programu CERNUDA. Program ten został stworzony z inicjatywy Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce i Stowarzyszenia Szkół Języka Hiszpańskiego z Andaluzji EEA. Jego celem jest zaoferowanie polskim uczniom dodatkowych zajęć on-line, które uzupełnią ich program nauczania, omawiając takie kwestie jak gramatyka, wymowa, słownictwo czy kontekst społeczny i kulturowy języka hiszpańskiego. Zajęcia z trybu Subjuntivo dla naszych uczniów przygotowała szkoła Instituto Internacional de Idiomas. Prowadząca Almudena Torres podsumowała spotkanie przewidywaniami, co do ważności języka hiszpańskiego na świecie stwierdzeniem, iż nie ma lepszego sposobu nauki języka niż jego używanie w praktyce i mówienie.
#programacernuda, #eea #españolenandalucia