Piłka ręczna dziewcząt i chłopców

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Mistrzostwa powiatu jarocińskiego szkół ponadpodstawowych w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach XXIII Licealiady w roku szkolnym 2021/2022
Mistrzostwa odbyły się w sali gimnastycznej w Jarocinie. Gospodarzem zawodów był  LO  nr 1 w Jarocinie. W turnieju wzięły udział 3 zespoły w kategorii dziewcząt i 3 zespoły w kategorii chłopców.  Zawody rozegrano systemem ”każdy z każdym”, czas gry u dziewcząt 2 x 15 min. u chłopców 2 x 20 min. Zawody sędziowali Panowie Dawid Borucki oraz Jakub Wasiak reprezentujący Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej.
Dodatkowo trzy pierwsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego oraz dyplomy.

Wyniki meczy dziewcząt:
ZSP nr 1 Jarocin – LO nr 1 Jarocin 11:4 ( bramki dla LO zdobyły: 3 bramki Deichsler Klaudia, 1 bramkę Karolina Rose)
LO nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 10:0 ( bramki dla LO zdobyły: 5 bramek Deichsler Klaudia, 1 bramkę Katarzyna Kubacka, Nicol Antkowiak, Karolina Rose, Marta Kurzawa, Oliwia Andrezjczak )
ZSP nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 10:1

Tabela końcowa dziewczęta :
1.    ZSP nr 1 Jarocin  awans
2.    LO nr 1 Jarocin

  1. ZSP nr 2 Jarocin
    Wyniki meczy chłopców:
    ZSP nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 6:8
    ZSP nr 2 Jarocin – LO nr 1 Jarocin 4: 19 (bramki dla LO zdobyli: 9 bramek Kacper Strzelczyk, 3 bramki Eryk Jankowski, 2 bramki Bartosz Banaszak, 1 bramkę Franciszek Bzodek, Dewniak Mikołaj, Kubiak Wiktor, Piotr Like)

ZSP nr 1 Jarocin – LO nr 1 Jarocin 6:12 ( bramki dla LO zdobyli: 4 bramki Franciszek Bzodek, 3 bramki Piotr Like, 2 bramki Mateusz Andrzejczak, 1 bramkę Mikołaj Drewniak, Maurycy Skowroński, Kacper Strzelczyk)

Tabela końcowa chłopcy :
1.   LO nr 1 Jarocin       awans
2.    ZSP nr 2 Jarocin
3.    ZSP nr 1 Jarocin