Otrzęsiny 2017

Udało się! Możemy oznajmić wszem i wobec, że pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet naszych uczniów. A wszystko dzięki Otrzęsinom – imprezie zorganizowanej 10 października przez Samorząd Uczniowski. Celem nadrzędnym była wspaniała zabawa, ale i współzawodnictwo w konkurencjach przygotowanych przez SU. Reprezentacje klasowe (po pięciu uczniów z każdej klasy) zmagały się zawzięcie w zadaniach, takich jak: narysowanie karykatury wychowawcy, ułożenie najdłuższego toru z rzeczy osobistych, reklama przedmiotów, malowanie twarzy, wyścig „rydwanu” z koca czy „mumia”(owinięcie papierem toaletowym od stóp do głów i kierowanie przez przeszkody). Na trybunach pozostali uczniowie klas pierwszych gorąco dopingowali swoje koleżanki i swoich kolegów wymyślonym okrzykiem. Atmosfera była gorąca, a nad całością czuwała ekipa Samorządu. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 1E. Gratulujemy! Impreza się udała i mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.