Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Wschód w Piłce Siatkowej Chłopców rozegrano w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Jarocinie. Do rywalizacji zgłosiły się trzy reprezentacje: Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie , Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni oraz gospodarze Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Jarocinie. Po weryfikacji zawodników uroczystego otwarcia zawodów dokonał dyrektor LO nr 1 Jarocin – Marek Tyrakowski. Rozegrano trzy mecze do dwóch wygranych setów. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego.

Zespół Szkół Politechnicznych Września – Liceum Ogólnokształcące nr 1 Jarocin 2:0 ( 25:17, 25: 19)
Zespół Szkół Politechnicznych Września – Zespół Szkół Ekonomicznych Gniezno 2:0 (25:9, 25:19)
Liceum Ogólnokształcące nr 1 Jarocin – Zespół Szkół Ekonomicznych Gniezno 2:0 ( 25:12, 25:17)