Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

W dniu  20.10.2017 r. w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych odbyły się mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego w tenisie stołowym. W zawodach w kategorii dziewcząt udział wzięły cztery dziewczyny, które rywalizowały systemem każdy z każdym do trzech wygranych setów. Natomiast w kategorii chłopców rywalizowało  13 zawodników, którzy grali systemem do dwóch przegranych meczy .W wyniku losowania ustalono kolejność gier.
Kolejność końcowa w kategorii dziewcząt:
1. Mazurek Katarzyna
2. Woźna Natalia
3. Juchacz Dominika
4. Zysk Anita

Kategoria chłopcy:
1. Hetmańczyk Kacper
2. Otworowski Michał
3. Nowicki Kajetan
4. Idzikowski Dawid

Najlepsi zawodnicy turnieju będą reprezentować naszą szkołę w mistrzostwach powiatu jarocińskiego szkół ponadgimnazjalnych w drużynowym tenisie stołowym. Zawody odbędą się 15 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. Zawody przeprowadzili  nauczyciele  wych. fizy. A. Wyduba oraz M. Dolata.