Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W dniu 30.09.2022 r. w sali gimnastycznej szkoły odbyły się indywidualne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w kategorii dziewcząt oraz chłopców. W zawodach wzięło udział 8 dziewcząt oraz 17 chłopców. Zgodnie z przyjętymi zasadami pojedynki były rozgrywane do dwóch wygranych setów, systemem rosyjskim czyli do dwóch przegranych pojedynków. Po około 2 godzinach rywalizacji sportowej wyłonieni zostali zwycięzcy. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Jankowiak Wiktoria, drugie miejsce zajęła Pieniewska Milena, a miejsce trzecie Piękna Laura. W kategorii chłopców zwycięzcą został Król Krystian, drugie miejsce zajął Kornobis Wojciech, a trzecie miejsce Andrzejczak Mateusz. Zwycięzcy będą reprezentowali szkołę na mistrzostwach powiatu jarocińskiego w drużynowym tenisie stołowym.