Mistrzostwa szkoły w szachach

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 02 listopada w naszej szkole odbyły się indywidualne mistrzostwa szkoły w szachach w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział 25 uczestników w tym 4 dziewczyny i 21 chłopców. Zawody poprowadził absolwent naszej szkoły, członek klubu szachowego z Jarocina – Paweł Witwicki. Zawody zostały rozegran systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, 15 minut dla każdego zawodnika.
Wyniki – kategoria dziewczyny:

  1. Blanka Gintrowicz
  2. Oliwia Maćkowiak
  3. Laura Piękna
    Wyniki – kategoria chłopcy:
  4. Bartosz Polaszyk
  5. Bartosz Ochliński
  6. Krystian Król

Reprezentacja szkoły w składzie: Polaszyk, Ochliński, Król, Gintrowicz oraz rezerwowi Marszałek, Maćkowiak będą reprezentować naszą szkołę na mistrzostwach powiatu jarocińskiego w drużynowych szachach, które odbędą się 08 listopada w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie.