Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

Dnia 7 listopada odbyły się w naszej szkole mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział po 3 zespoły w każdej kategorii. Zawody rozegrano systemem ”każdy z każdym”, czas gry u dziewcząt 2 x 15 min. u chłopców 2 x 20 min. Zawody sędziowali Panowie Dawid Borucki oraz Jakub Wasiak reprezentujący Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej. Drużyny reprezentujące naszą szkołę walczyły dzielnie do końca zajmując 1 miejsce wśród dziewcząt i 2 miejsce wśród chłopców. Dziewczęta wygrywając zawody zapewniły sobie awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym.

Tabela końcowa dziewcząt:
LO nr 1 Jarocin
ZSP nr 1 Jarocin
ZSP nr 2 Jarocin

ZSP nr 1 Jarocin – LO nr 1 Jarocin 3:3, rzuty karne 0:2
LO nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 6:2
ZSP nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 9:4

Tabela końcowa chłopców:
ZSP nr 1 Jarocin
LO nr 1 Jarocin
ZSP nr 2 Jarocin

ZSP nr 1 Jarocin – LO nr 1 Jarocin 18:11
LO nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 14:8
SP nr 1 Jarocin – ZSP nr 2 Jarocin 13:4