Malowana historia Powstania Wielkopolskiego

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

26 października 2018r. w młodzieżowym Domu Kultury nr 3 w Poznaniu odbyły się warsztaty, które przygotowywały młodzież do konkursu „Epizody z Powstania Wielkopolskiego w komiksie i plakacie” pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego. Warsztaty, w których uczestniczyli nasi licealiści, odbyły się pod fachowym okiem prowadzących: Katarzyny Makowskiej, która przekazywała swoją wiedzę o projektowaniu plakatów i Witolda Tkaczyka, który uczył uczestników tworzenia komiksów historycznych. Organizatorem konkursu „Epizody z Powstania Wielkopolskiego w komiksie i plakacie” jest Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Poznaniu. Współorganizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu.

85-209521