Licealistki nagrodzone podczas Gali Powiatu

Categories: Szkolne newsy
Posted on:

W piątek 26.05.2023r. w pięknych wnętrzach pałacowych w Tarcach odbyła się kolejna Gala Powiatu Jarocińskiego, na której wręczone zostały nagrody Starosty Jarocińskiego Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego. Wyróżnienia przyznane zostały w sześciu kategoriach: Młody Talent, Działalność Społeczna, Gospodarka, Rolnictwo oraz Oświata, Kultura i Sport. Kapituła przyznała też Nagrodę Specjalną Starosty Jarocińskiego.
Miło nam poinformować, że w kategorii Młody Talent nagrodę otrzymała nasza tegoroczna maturzystka Michalina Matuszak za wybitne osiągnięcia w działalności muzycznej i społecznej.
Samorząd Jarociński nagrodził również młodych sportowców osiągających sukcesy na arenach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jedną z nagrodzonych została uczennica naszej szkoły Aleksandra Szymczak reprezentująca Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!